Hoşgeldiniz <3

Forum Android'e kayıt olarak yeni konular açabilecek, açılmış konulara cevap verebilecek ve 50K+ Kayıtlı kullanıcı ile etkileşim kurabileceksiniz.

Şimdi 1 Dakikada Kayıt Ol!

Zenfone 2 Stock Rom Yükleme (Bilgisayarsız)

Telefona bu

Ekran kilidini (bootleader) kilidi lolipopun olanı
Benim telefondaki 6.0.1 foxstock rom var yani marsmallow bu romu yüklerken bootleader i marsmallow a yükseltip kurmuştum
Yani marsmallow olan telefona lolipop bootleader i kurup stock romu kursam sorun olur mu ???????
Birde stock rom atılınca bootleader kilidi kapanıyor diye biliyorum....

trkzmn

Diktatör !
Bölüm Moderatör
Telefona bu

Ekran kilidini (bootleader) kilidi lolipopun olanı
Benim telefondaki 6.0.1 foxstock rom var yani marsmallow bu romu yüklerken bootleader i marsmallow a yükseltip kurmuştum
Yani marsmallow olan telefona lolipop bootleader i kurup stock romu kursam sorun olur mu ???????
Birde stock rom atılınca bootleader kilidi kapanıyor diye biliyorum....
İlla lolipop bootloaderi yüklemene gerek yok. Öncelikle cihazının bootloader kilidini uygun bir şekilde aç ve stock romu yükle.

Bootleader ı stock romu kurarken sorun olduğunda kurtarması olsun diye yapıyorum...
Stock romu kurduktan sonra bootleader ı kilidi (ekran kilidi ) kapanıyor diye biliyorum doğru mudur ???????
TEŞEKKÜRLER

trkzmn

Diktatör !
Bölüm Moderatör
Bootleader ı stock romu kurarken sorun olduğunda kurtarması olsun diye yapıyorum...
Stock romu kurduktan sonra bootleader ı kilidi (ekran kilidi ) kapanıyor diye biliyorum doğru mudur ???????
TEŞEKKÜRLER
Evet. Eğer kilitlenmezse bunu sende bootloader modunda iken kendin kilitleyebilirsin