• Forumda özel mesajlaşmalar kapalıdır. İstek, öneri, şikayet durumunda buraya konu açabilirsiniz.

Zenfone 2 bilgisayarsız root atma işlemi

hsyndass

Cupcake
Üye
Beyler elimde bootloader kilidi açık bir zenfone 2 var ve ben twrp kurmak istiyorum. Yanlız şöyle bir sorunum var ne yaparsam yapayım pc görmüyor. Bende bilgisayarsız rootlayabilirsem bir şekilde twrp flaşlarım dedim. Yardımcı olur musunuz?

NightShade

Ein Volk, Ein Reich, Ein Führer
Android Üye
Üye
Beyler elimde bootloader kilidi açık bir zenfone 2 var ve ben twrp kurmak istiyorum. Yanlız şöyle bir sorunum var ne yaparsam yapayım pc görmüyor. Bende bilgisayarsız rootlayabilirsem bir şekilde twrp flaşlarım dedim. Yardımcı olur musunuz?
PC görmüyor derken başka modlardadamı görmüyor?

hsyndass

Cupcake
Üye
PC görmüyor derken başka modlardadamı görmüyor?
Güvenli modda da denedim görmüyor. Kabloda da sıkıntı yok sağlam. Sorun Usb bordunda galiba çünkü mikrofon arızalanınca yan sanayi bir bordla değiştirmiştim. Hatta bu yüzden hızlı şarjda olmuyor bazen.

EypCnn

Forumun Delisi
Emektar  
Intel Driverleri Yükle, Bir de Bootloaderin Sürümünü Yükseltmen Gerekebilir Onuda Araştır, Eğer Yine Olmazsa Başka Bir Bilgisayarda Dene Çünkü Bilgisayarsız Twrp İşlemi Bu Cihaz İçin Olmaz

hsyndass

Cupcake
Üye
Intel Driverleri Yükle, Bir de Bootloaderin Sürümünü Yükseltmen Gerekebilir Onuda Araştır, Eğer Yine Olmazsa Başka Bir Bilgisayarda Dene Çünkü Bilgisayarsız Twrp İşlemi Bu Cihaz İçin Olmaz
Denedim onları da muhtemelen eski bordu takıp işimi halledeceğim sonra tekrar takarım tesekkur ederim yinede.