Hoşgeldiniz <3

Forum Android'e kayıt olarak yeni konular açabilecek, açılmış konulara cevap verebilecek ve 50K+ Kayıtlı kullanıcı ile etkileşim kurabileceksiniz.

Şimdi 1 Dakikada Kayıt Ol!

Zenfone 2 bilgisayarsız root atma işlemi

hsyndass

Cupcake
Cupcake
Beyler elimde bootloader kilidi açık bir zenfone 2 var ve ben twrp kurmak istiyorum. Yanlız şöyle bir sorunum var ne yaparsam yapayım pc görmüyor. Bende bilgisayarsız rootlayabilirsem bir şekilde twrp flaşlarım dedim. Yardımcı olur musunuz?

NightShade

My Name Is Jeff
Pie
Beyler elimde bootloader kilidi açık bir zenfone 2 var ve ben twrp kurmak istiyorum. Yanlız şöyle bir sorunum var ne yaparsam yapayım pc görmüyor. Bende bilgisayarsız rootlayabilirsem bir şekilde twrp flaşlarım dedim. Yardımcı olur musunuz?
PC görmüyor derken başka modlardadamı görmüyor?

EypCnn

Forumun Delisi
Pie
Intel Driverleri Yükle, Bir de Bootloaderin Sürümünü Yükseltmen Gerekebilir Onuda Araştır, Eğer Yine Olmazsa Başka Bir Bilgisayarda Dene Çünkü Bilgisayarsız Twrp İşlemi Bu Cihaz İçin Olmaz

hsyndass

Cupcake
Cupcake
Intel Driverleri Yükle, Bir de Bootloaderin Sürümünü Yükseltmen Gerekebilir Onuda Araştır, Eğer Yine Olmazsa Başka Bir Bilgisayarda Dene Çünkü Bilgisayarsız Twrp İşlemi Bu Cihaz İçin Olmaz
Denedim onları da muhtemelen eski bordu takıp işimi halledeceğim sonra tekrar takarım tesekkur ederim yinede.