YouTube 14.10.53 [Reklamsız & Arka Planda Oynatma]+Siyah-Dark-Blue-Pink Tema

corozeb

Cupcake
Üye
:D şimdi yazacaktım yeni versiyon gelecekmi diye bağlanma problemi yaşıyordum önceki sürümde. teşekkürler

djfarukk

Gingerbread
Gingerbread
Bunun beyaz ya da mavi olanı var mı son sürüm için

corozeb

Cupcake
Üye
bunun pc versiyonu yokmudur? reklamsız 10 numara oluyor.....Konu dışı olsada aklıma gelmişken belirmek istiyorum youtube bildiğim kadarı ile cinsel içerikli videolara yer vermiyor.son 2 haftadır dikkatimi çekti hangi videoyu izlersem mutlaka bir cinsel içerikli video çıkıyor hatta bakayım dedim sonrasında önerilen videolar tamamen +18. geleceğin faciası olmaya aday görünüyor youtube

KiNGHaZe

Yorgun bir savaşçı...
Yönetici
bunun pc versiyonu yokmudur? reklamsız 10 numara oluyor.....Konu dışı olsada aklıma gelmişken belirmek istiyorum youtube bildiğim kadarı ile cinsel içerikli videolara yer vermiyor.son 2 haftadır dikkatimi çekti hangi videoyu izlersem mutlaka bir cinsel içerikli video çıkıyor hatta bakayım dedim sonrasında önerilen videolar tamamen +18. geleceğin faciası olmaya aday görünüyor youtube
Pc versiyonu yok. Ublock orijin ile tüm youtube reklamlarını engelleyebilirsin. +18 içerik için gmail ile yaş doğrulaması yapılan bir sürü içerik var malesef ki bazıları da normal olarak açık.

neolakibu

Cupcake
Üye
YouTube v13.46.51 versiyonunun standart yutube renklerinde olani mevcutmu acaba acilis rengide beyaz olani.

KiNGHaZe

Yorgun bir savaşçı...
Yönetici
teşekkürler nihayet kurtulduk lanet reklamlardan. bazen güncelleme çıkıyor ne yapmalıyız yükleyelimmi..gm5 plus bu romda sorunsuz çalıştı.hesap eklemedim yanlız oluyormu bilmiyorum. https://www.forumandroid.com/konu/7-1-2_r36-caf-aosp-caf-for-gm-5-plus.11816/
Güncelleme çıkıyorsa yükleyebilirsiniz. Yeni sürüm çıktığında bende buraya ekliyorum. Konunun en altında belirttim. Microg kurmanız gerek. Hesap eklerken 2 tane google var bir tanesi microg içerir (eski bir google simgesi)

gocmez

Eclair
Cupcake
teşekkürler kardeşim harika bişey olmuş.cocuk bakarken youtubedeki videolara ben sinir oluyodum eyvallah saolasın.