• Forumda özel mesajlaşmalar kapalıdır. İstek, öneri, şikayet durumunda buraya konu açabilirsiniz.

YARDIM! Zenfone 2de kablosuzwifi bağlantısı

memomezgit06

Eclair
Üye
Arkadaşlar telefon rootlu 1 gündür wifi bağlantısı açılmıyor ne yaptımsa olmadı xposedi devre dışı falan bıraktım. Format atmak istemiyorum başka bir çözümü varmıdır lütfen bir yardım edin

KiNGHaZe

Yorgun bir savaşçı...
Administrator
Premium
Ayarlar uygulamasının verilerini temizle telefonu yeniden başlat.Olmuyorsa sıfırlama yap oda olmuyorsa stock rom atman gerek.Halen açılmıyorsa sorun donanımsaldır servise gönder.

memomezgit06

Eclair
Üye
Kardeşim böyle olmuştu yine önceden format atmıştım olmadı servise gönderdim orda hallettiler ama şimdi garantisi bitti :sigara: ayarların verisini sildim ama olmadı

KiNGHaZe

Yorgun bir savaşçı...
Administrator
Premium
Kardeşim böyle olmuştu yine önceden format atmıştım olmadı servise gönderdim orda hallettiler ama şimdi garantisi bitti :sigara:
Stock rom at olmazsa telefoncuya gidip derdini anlat.O halleder.

memomezgit06

Eclair
Üye
Kardeşim ingilzcen iyise şu videonun altındaki yorumları anlatsan kopyala yapıştır olumuyo telde PC de yok

https://youtu.be/KZYhXdLg-WY

memomezgit06

Eclair
Üye
Gittim telefoncuya garantiye gönder diyo stock romu 5.0 mı atayım 6.0 mı

KiNGHaZe

Yorgun bir savaşçı...
Administrator
Premium
Gittim telefoncuya garantiye gönder diyo stock romu 5.0 mı atayım 6.0 mı
Son çıkan hangi sürümse onu atıp gönder. 6.0 oluyor bu durumda.Bide ard arda mesaj yazmazsak iyi olur "flame" oluyor.Forum kurallarına göre yasak  ;)

memomezgit06

Eclair
Üye
Çözdüm teşekkürler
Root desteği ile data\misc\wifi içindeki verilerin silinmesi gerek hocam :teşekkürler: