Hoşgeldiniz <3

Forum Android'e kayıt olarak yeni konular açabilecek, açılmış konulara cevap verebilecek ve 50K+ Kayıtlı kullanıcı ile etkileşim kurabileceksiniz.

Şimdi 1 Dakikada Kayıt Ol!

XİAOMİ resmi 5 plus cihazını Nereden temin edebilirim?

İbrahim474

Donut
Cupcake
Merhaba Xiaomi redmi 5 plus 32GB cihazını Nereden temin edebilirim? Ayrıca
Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.
sitesiden bize ulaşın kısmından Numarayı kaydedip WhatsApp dan yazdım.

Sizce Güvenilir mi?

cıyanogen

Emekli Yönetici
Pie
bu arkadaşlar ucuza veriyordu xiaomileri fakat dediği gibi burdaki evofone yahut genpa gibi sözde resmi ithalatçılara veya delta kvk gibi paralel ithalat servislerine değil de, direkt olarak xiaomiye yolluyorlar bu yüzden 1 yıl garanti veriyorlar. bu yüzden gidip gelmesi uzun sürebiliyor (1 aydan fazla) ve resmi bir garanti olmadığı için garantide sorun yaşasanız biraz uğraşırsınız.

şahsen garantiye çok takılmayın garantisiz bile alsanız olur aslında, yani adamlar cihazı size satın aldığınızda sorunsuz gönderiyorsa çok takılmayın derim.

3/32 cihaz 950 tl imiş dolar bu seviyede iken o cihaz için uygun fiyat aslında, neredeyse garantisizlerle aynı.

siteyi iyice araştırın eğer sorunsuz alışveriş yapan varsa sırf sözde resmi garanti için bir redmi 4a parası daha fazla vermeyin.

İbrahim474

Donut
Cupcake
Peki Xioami leri nasıl üretici firma servisine gönderiyorlar. Gümrük sorun çıkarmıyor mu?

Financierbd

Gingerbread
Pie

Ben olsam linkteki 1-2 yorumla dahi vazgeçerdim. Aynı cihazı kvk garantili 1500 civarına n11'de bulabiliyorsunuz. Telefonda arıza olsa çine gidip gelmesi 1ayı bulabilir, hatta geçebilir. Tutup da premium kargo şirketleriyle 50dolar ödeyip göndereceklerini sanmıyorum. Zaten bu tür paralel ithalat cihazların garantisine bel bağlamamak gerekir.

cıyanogen

Emekli Yönetici
Pie

Ben olsam linkteki 1-2 yorumla dahi vazgeçerdim. Aynı cihazı kvk garantili 1500 civarına n11'de bulabiliyorsunuz. Telefonda arıza olsa çine gidip gelmesi 1ayı bulabilir, hatta geçebilir. Tutup da premium kargo şirketleriyle 50dolar ödeyip göndereceklerini sanmıyorum. Zaten bu tür paralel ithalat cihazların garantisine bel bağlamamak gerekir.
Kvk vs. resmi garanti mi?

Arada bir redmi 4a parası var yalnız, garantisiz niyetine bile alınabilir.

Financierbd

Gingerbread
Pie
Kvk vs. resmi garanti mi?

Arada bir redmi 4a parası var yalnız, garantisiz niyetine bile alınabilir.
Yurtdışı garantisiyle karşılaştırarak yurtiçindekinin daha makul olacağını söyledim, resmi olduğunu değil.

Aliexpress'te mesela 32 gb redmi5+ 130 dolara satılıyor. Eğer imei kaydını da eklersek 700 TL + 150 TL = 850 TL ki bu durumda adama 100-150 TL kâr kalıyor gibi. Verdiğim linkteki yorumu da düşünürsek imei işi sakata gelebilir.