• Forumda özel mesajlaşmalar kapalıdır. İstek, öneri, şikayet durumunda buraya konu açabilirsiniz.

Yardım Xiaomi imei yazma

emirrselcuk

Üye
Üye
Cihaz
Gm 5 Plus
Herkese selamlar dostlar.
Xiaomi mi 9t pro almak istiyorum. Yakınımda bir telefoncu var 2700 TL istiyor sıfır kutulu. İmei kendisine ait. Fakat benim merak ettiğim bir şey var bir iki forumda gördüğüm kadarı ile bu cihazlarda imei yazmak sorunlara yol açıyor gibi(güncelleme almıyor, donuyor, kamera çalışmıyor vb.). Ve diğer merak ettiğim konu global rom eu rom gibi konular geçiyordu bunların arasındaki fark nedir beni aydınlatırmısınız.

grslseyfi

Üye
Üye
Cihaz
Lenovo p2
Herkese selamlar dostlar.
Xiaomi mi 9t pro almak istiyorum. Yakınımda bir telefoncu var 2700 TL istiyor sıfır kutulu. İmei kendisine ait. Fakat benim merak ettiğim bir şey var bir iki forumda gördüğüm kadarı ile bu cihazlarda imei yazmak sorunlara yol açıyor gibi(güncelleme almıyor, donuyor, kamera çalışmıyor vb.). Ve diğer merak ettiğim konu global rom eu rom gibi konular geçiyordu bunların arasındaki fark nedir beni aydınlatırmısınız.
IMEI atmakla herhangi bir soruna yol açmaz. Yeter ki IMEI atan kişi işinin ehli olması lazım. Adam gibi IMEI atılırsa hiçbir sıkıntı yasamazsin.
Global rom ile eu rom arasında ki fark global
resmi rom eu olan ise beta düzeyinde olduğunu sanıyorum. En doğrusunu Google bilir. Araştırmak lazım . Bende aynı cihaza sahibim.

KiNGHaZe

Yorgun bir savaşçı...
Co Admin
Cihaz
GM 5 Plus / E-tab 4
Merhaba, box cihazlarla imei atılırsa soruna yol açmaz. Amatörce crackli boxlarla veya başka araçlarla yazılırsa android güncelelmesi alınca gider