• Forumda özel mesajlaşmalar kapalıdır. İstek, öneri, şikayet durumunda buraya konu açabilirsiniz.

Uzman Üyelik Modeli Aktiftir

Never Lose

Administrator
Administrator
Merhaba

Forum içerisinde uzun bir süre Moderatör alınmayacaktır. Bunun yerine Uzman Üye modeli aktif edilmiştir.

Her alanda bilgisi olanlar bölümde aktif olmak koşulu ile Uzman Üye olabilir. Bunun için bana veya @KiNGHaZe admine özel mesaj gönderebilirsiniz.

AliVefa

Cupcake
Üye
Hangi alanda çalışmak istiyorsunuz ve gerçekten aktif olabilecek misiniz ?
Ben Gm 5 plus Pie romla çalışmak istiyorum hataları olsun geliştirme olsun yapmak istiyorum Eğitimi varsa almak istiyorum sürekli aktif olup pie romlardaki gördüğüm hataları fixleyip uğraşmak istiyorum Nerden başlicamı bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim özellikle takip ettiğim kullandığım PixelExperience romuyla uğraşmak istiyorum Caner ayda 1 kez güncelliyo ben ise gördüm fixleri en az 1 haftada çözüp sık sık güncellemek istiyorum Sevdiğim ve Uzmanı olmak istedim konu ama nerden başlicamı bilmiyorum yardım ederseniz sevinirim

Mohe65

Uzman
Uzman Üye 
Bir çok alanda yeteneğim var yazılım hazırlayabilirim bootanimation veya bootlogo twrp ve magisik rootları biliyorum bilgisayar yazılımları atabilirim lenux veya windows gibi