• Forumda özel mesajlaşmalar kapalıdır. İstek, öneri, şikayet durumunda buraya konu açabilirsiniz.

Uzman Üyelik Modeli Aktiftir

admin

Administrator
Administrator
Cihaz
iphone 6s plus
Merhaba

Forum içerisinde uzun bir süre Moderatör alınmayacaktır. Bunun yerine Uzman Üye modeli aktif edilmiştir.

Her alanda bilgisi olanlar bölümde aktif olmak koşulu ile Uzman Üye olabilir. Bunun için bana veya @KiNGHaZe admine özel mesaj gönderebilirsiniz.

AliVefa

Üye
Üye
Cihaz
GM 5 PLUS
Hangi alanda çalışmak istiyorsunuz ve gerçekten aktif olabilecek misiniz ?
Ben Gm 5 plus Pie romla çalışmak istiyorum hataları olsun geliştirme olsun yapmak istiyorum Eğitimi varsa almak istiyorum sürekli aktif olup pie romlardaki gördüğüm hataları fixleyip uğraşmak istiyorum Nerden başlicamı bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim özellikle takip ettiğim kullandığım PixelExperience romuyla uğraşmak istiyorum Caner ayda 1 kez güncelliyo ben ise gördüm fixleri en az 1 haftada çözüp sık sık güncellemek istiyorum Sevdiğim ve Uzmanı olmak istedim konu ama nerden başlicamı bilmiyorum yardım ederseniz sevinirim

Mohe65

Paylaşım Ekibi
Paylaşım Ekibi  
Cihaz
GM 5 PLUS
Bir çok alanda yeteneğim var yazılım hazırlayabilirim bootanimation veya bootlogo twrp ve magisik rootları biliyorum bilgisayar yazılımları atabilirim lenux veya windows gibi

KiNGHaZe

Yorgun bir savaşçı...
Co Admin
Cihaz
GM 5 Plus / E-tab 4
Bir çok alanda yeteneğim var yazılım hazırlayabilirim bootanimation veya bootlogo twrp ve magisik rootları biliyorum bilgisayar yazılımları atabilirim lenux veya windows gibi
Bakalım görelim :)

faraday59

Android Üye
Cihaz
samsung s8
merhaba ismim osman tekirdağ samsung htc lg blackberi yetkili servisim teknik açıdan iyimim ama yazılımda geliştirmem gerek kendimi sitede vaydala olabileceğimi düşünüyorum şuan vaar olan bi sitede aktif olarak paylaşımlar yapıyorum eyer olumlu karşılanırsa daimi olarak paylaşımlar ve gelişim sağlamak iterim saygılar osman kuscu

Srtchkn

Üye
Üye
Cihaz
GM 5plus D
Merhaba

Forum içerisinde uzun bir süre Moderatör alınmayacaktır. Bunun yerine Uzman Üye modeli aktif edilmiştir.

Her alanda bilgisi olanlar bölümde aktif olmak koşulu ile Uzman Üye olabilir. Bunun için bana veya @KiNGHaZe admine özel mesaj gönderebilirsiniz.
Post automatically merged:

Hocam bende üyeyim Forum Android 'e pie geçiş yapmak istiyorum
Merhaba