Uygulamayı hızlı açıp kapatmak için bir yöntem arıyorum | Forum Android - Android Topluluk Forumu

Uygulamayı hızlı açıp kapatmak için bir yöntem arıyorum

OneLabs Ailesine Hoşgeldiniz
Daha fazlası için ücretsiz üye olabilirsiniz

Önemli! : Size daha iyi hizmet vermek adına web sitemiz üzerinde reklam gösterimi yapılmaktadır.
Daha az reklam görmek için üye olabilirsiniz.

Kayıt Ol

saasc

Yeni Üye
Üye
4 Haziran 2018
5
0
1
23
Turkiye
Merhaba arkadaslar. Bilgisayara kurulan memu android emulatoru programiyla oyunu hizli acip kapatabiliyorum(15 saniye kadar). Ancak tabletimde bu sure 45 saniye. Samsung galaxy s8 telefonumda 30 saniye. Bir emulator nasil bu kadar hizli acabiliyor. Tabletim rootlu bir yolu var mi acaba?

Ne onemi var 30 saniyenin demeyin kendimce makro hazirladim 1 gun boyunca acik kalirsa baya fark yaratiyor

Islemciyi max 1.6ghz min 1.6ghz yaptim 45 saniye oldu onceden 1 dakikada aciliyordu.
I/O ayarlarini degistirdim fark goremedim.
Butun cekirdekleri acik tutmaya calisiyorum linkteki gibi ama kendini kapatiyor hemen. (Link
Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.
)
Yardimlarinizi bekliyorum

14 Haziran 2018
10
0
1
19
osmaniye
Hayır gerektiğinde açar en yararlıgovernor
Hızlı açma çözümüne gelirsek sadece işlemciyle ilgili değil mesela OOM RAM ayarları ve lite bir cudtom rom işe baya fark eder
Gerekmediğinde de kapatır, güç tasarrufu özellikli, fakat arkadaş açık kalmalarını istiyor, dolayısıyla hotplug governor'u işini görmez onun, performance uygundur.
Onun yanı sıra Seeder uygulamasını kurabilirsiniz.

saasc

Yeni Üye
Üye
4 Haziran 2018
5
0
1
23
Turkiye
Gerekmediğinde de kapatır, güç tasarrufu özellikli, fakat arkadaş açık kalmalarını istiyor, dolayısıyla hotplug governor'u işini görmez onun, performance uygundur.
Onun yanı sıra Seeder uygulamasını kurabilirsiniz.
Bende oyle düşünüyordum. Denedim de başlarda performance governoru 5 saniye kadar erken açılmasını sağlamada 1 saat sonra normalden geç açılmaya başladı. Acaba overheat mi yaşadı diye sıcaklıklara baktim. Her zamanki sicakligindaydi.
Seeder kullandım bir fark goremedim malesef