Hoşgeldiniz <3

Forum Android'e kayıt olarak yeni konular açabilecek, açılmış konulara cevap verebilecek ve 50K+ Kayıtlı kullanıcı ile etkileşim kurabileceksiniz.

Şimdi 1 Dakikada Kayıt Ol!

Nougat [UPDATE]CrDroid v3.8.7 For Etab5

1541258912038.png

Çok nadiren beyaz ekran
Tuşlar ayarlanmıyor
GITTIKÇE STABIL ROMLARA YAKLAŞIYORUM. EN STABIL NOUGAT BU ROMDUR

1541258921549.png

Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.

1541258927936.png

Bu içeriği görüntülemek için beğenmelisiniz. Beğendikten sonra sayfayı yenileyiniz.
1541258935161.png

BU

ROM+GAPPS indirin.
Wipe data/system/dalvik/cache yapın sırasıyla
1-ROM
2-GAPPS kurun
NOUGAT keyfini çıkarın

@"Fuzzy Ox"
@"Grinch" Ses sorunu çözdü
@"Quarkzz" liblerini kullandım helal et :p
Aditya Kumar
tribetmen
SamarV.
Teja for building

musokral

Donut
Cupcake
VPN hatası yazılmamış, yoksa ??? Stock romda YouTube çok donuyor ve görüntü sesden önde gitmeye başlıyor. Özellikle 1080p de çok oluyor. O sorun var mı ? Tablet kalemi dikte ve yanda tam çalışıyor mu ? Yeşil ekran problemleri (face insta twitch için) var mı ? Rom güzel görünüyor elinize sağlık

VPN hatası yazılmamış, yoksa ??? Stock romda YouTube çok donuyor ve görüntü sesden önde gitmeye başlıyor. Özellikle 1080p de çok oluyor. O sorun var mı ? Tablet kalemi dikte ve yanda tam çalışıyor mu ? Yeşil ekran problemleri (face insta twitch için) var mı ? Rom güzel görünüyor elinize sağlık
youtube denemedim ayrıca tüm romlarda dikey kalem ve vpn hatası var bu konu hakkında çok fazla açıklama yapıldı bizden kaynakli hatalar değil kaynak hatasi bunlar

eline sağlık tuşlar için fix verirsen daha iyi olur bence daha iyi nougat romlarını bekliyorum kolay gelsin şimdiden

musokral

Donut
Cupcake
hocam YouTube dener misiniz stock romda bile ses onden video arkadan gidiyor veya komple kilitleniyoe YouTube donuyor bilmiyorum sadece bende mi oluyor ama çok sinir bozucu deneyim deneyimlerinizi aktarirsaniz sevinirim 1080 p videolar için cok görüntü degisen (oyun vb.) denerseniz seviniriz ayrıca Twitch Instagram periscope vb. canli yayın uygulamaları icin de 1080p sikinti var mi bi denerseniz seviniriz tekrardan cok güzel rom elinize sağlık

musokral

Donut
Cupcake
ayrıca roma ait kullanim videsu var mi 5 10 dklik varsa izleyelim linkini atin özellikle kullananlar bi bes on dk ayirirlarda mükemmel olur. tablet kalemini dik kullanmayi sevdigimden gecmek için çekiniyorum da :)

hocam YouTube dener misiniz stock romda bile ses onden video arkadan gidiyor veya komple kilitleniyoe YouTube donuyor bilmiyorum sadece bende mi oluyor ama çok sinir bozucu deneyim deneyimlerinizi aktarirsaniz sevinirim 1080 p videolar için cok görüntü degisen (oyun vb.) denerseniz seviniriz ayrıca Twitch Instagram periscope vb. canli yayın uygulamaları icin de 1080p sikinti var mi bi denerseniz seviniriz tekrardan cok güzel rom elinize sağlık
Oyun vs sorunsuz youtube internetimden dolayı test edemiyorum periscope vs kullanmıyorum bilmiyorum pek
ayrıca roma ait kullanim videsu var mi 5 10 dklik varsa izleyelim linkini atin özellikle kullananlar bi bes on dk ayirirlarda mükemmel olur. tablet kalemini dik kullanmayi sevdigimden gecmek için çekiniyorum da :)
2-3 dk lik video atabilirim zamanım olunca

Talhatümay

Cupcake
Cupcake
Hocam şu gameloft oyunları sıkıntılı oluyor yüklemiyor 30 mb kala dengesiz ağ bağlantisi diyor bunu kendi telefonumdada yaşadım A5 2017 wi-fi ile alâkası yok hep aynisi oluyor inşallah bu romda yoktur bu sorun ayrıca nedenini biliyorsan söyler misin? Teşekkürler şimdiden cevabını bekliyorum