• Forumda özel mesajlaşmalar kapalıdır. İstek, öneri, şikayet durumunda buraya konu açabilirsiniz.

[UPDATE][5.1.1][AOSP][LAYERS]BrokenOS v3.9 for Etab5

kutlay1653

Onursal Üye
Onursal Üye  

AÇIKLAMA

AOSP Tabanlıdır Layers desteği ile tema yükleyebilirsiniz bir tane tema yüklüydü kaldırdım.Bu arada bu rom başka hiç bir platformda olmayacaktır garantisini vereyim

Taban ROM

ÖZELLİKLER

- Layers
- Slim based
- Dark Dialer
- Dark Contacts
- Visuals Menu - Quick Settings & Status Bar options
- Tweaks Menu - Ad Blocker, init.d and baked-in Kernel Tweaker
- Sound & Notifications - Vibration Tunables, Heads Up notification control
- Battery - Battery Saver, option to change status/nav bar default color in Battery Saver mode
...and more coming​

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

[video=youtube]

İNDİR

İçeriği görebilmek için önce cevap yazmalısınız.
TALİMATLAR

TWRP 3.0.2 Kurulu Olmalıdır.

Temizle / Gelişmiş Temizlik Kısmından Dalvik-Sistem-Önbellek-Veri Kutucuklarını İşaretleyerek Silme İşlemini Yapınız.

Ardından Yükle Kısmına Gelerek Romu ,Gapps Paketini kurup yeniden başlatınız.

Moderatör tarafında düzenlendi:

KiNGHaZe

Yorgun bir savaşçı...
Administrator
2. Yorum benden reklam alınır :D
Eline sağlık :)

SeGoMo

Onursal Üye
Onursal Üye  
etab 5 mi kaldı ???
Neden Olmasın Gayet Güçlü Makine :) ' '
[/quote]

haklısın ben hiperaktif biri olduğum için sürekli tableti oraya buraya vuruyorum...şuan cam paramparça ama hala canavar gibi çalışıyor...dokunmatik bile çalışıyor...şu ana kadar yanlış söylemiyorsam 4 tane tablet kullandım hepsini farklı nedenlerle bozdum veya kırdım...ama hiçbiri bunun kadar sağlam çıkmadı...az kaldı buda kırılacak :troll:

kutlay1653

Onursal Üye
Onursal Üye  
haklısın ben hiperaktif biri olduğum için sürekli tableti oraya buraya vuruyorum...şuan cam paramparça ama hala canavar gibi çalışıyor...dokunmatik bile çalışıyor...şu ana kadar yanlış söylemiyorsam 4 tane tablet kullandım hepsini farklı nedenlerle bozdum veya kırdım...ama hiçbiri bunun kadar sağlam çıkmadı...az kaldı buda kırılacak :troll:
[/quote]

cihazına zarar veren geliştirici gibi geliştirici :D

CYMATRONX

Üye
[/quote]

Hahah İşte Geliştirici böyle Olur :)  :çete:

gon42

Üye
Pro_info ve nvram yedeğini nasıl alacağız?TWRP backup da nvram var ama pro_infoyu bulamadım.

Bodybye

Üye
@kutlay1653  Bt  için başkalarının fixi kullanıp bir teşekkür etmemişsiniz. Çok ayıp bence yaptığınız hırsız diyip durduğunuz kişilerin paylaşımını kullanıyorsunuz. Bence hırsızlık sizin yaptığınız.

Rygebin

Lider
Onursal Üye  
BASE ROM BELİRTİLEREK KONU GERİ GETİRİLDİ.