Hoşgeldiniz <3

Forum Android'e kayıt olarak yeni konular açabilecek, açılmış konulara cevap verebilecek ve 50K+ Kayıtlı kullanıcı ile etkileşim kurabileceksiniz.

Şimdi 1 Dakikada Kayıt Ol!

[UNBRICK] Etab4 Hardbrick Kurtarma

CyDevs

Eclair
Eclair
Merhaba. Cydevs uzun çalışmalar sonucunda HARD veya SOFT brick olan Etab4 lerde UNBRICK yapmayı buldu. BU YÖNTEM GM TABLET VIP VE ONETEAM FORUMLARI HARİÇ HİÇBİR YERDE
PAYLAŞILAMAZ!

EĞER ROOT İÇİN TÜM AÇIKLAR KAPANDIYSA,
AYNI ZAMANDA BU YÖNTEMLE TWRP YÜKLEYİP ROOT ATABİLİRSİNİZ.
YÖNTEM
UĞUR KIRÇIL, ÖZGÜR HARAN, BERKANT KORKMAZ, BULUT GÖZÜBÜYÜK TARAFINDAN BULUNMUŞTUR.

Gerekli Açıklamayı ve Unbrick Tutorial'ini bu linkten bulabilirsiniz. Sayfayı beğenmeyi unutmayınız.

Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.

Not : elektronik bilgisi olmayan denemesin tableti yakıp bozabilir

Not2 : Yöntem , S1 Mp3 çalarlar , Tsop48 Kullanan tabletlerden esinlenerek bulunmuştur. alıntı değildir. Emmc çıkarılarak data pinleri bulunmuştur.
Not3 : "Bu paylaşımdan dolayı herhangi bir fix gelirse bundan ne One Team, ne CyDevs sorumludur"

Ayrıca buradaki arşiv işinize yarayacaktır.

Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.

twrp yükledikten sonra sideload çalışmıyor tabletin içinde de rom dosyası yok nasıl yapabilirim ?

kutluksad

Cupcake
Cupcake
Hocam ben bunu açamadım bütün dişleri çıkarttım fakat 2-3 yerde hala bir şey tutuyor gibi. Özellikle hoparlör yanlarından

FatihBey

Cupcake
Cupcake
Tableti fastboot moda aldım bilgisayarada okuttum ama komut sisteminde sıkıntı yaşıyorum
Post automatically merged:

Sürekli fastboot modda twrp felan atmıyor

FatihBey

Cupcake
Cupcake
Aldığın hatayı atar mısın ?
Hayr size şöyle anlatim fastboot modda komut sistemi ile kodlar yazıpta twrp yüklüyoruz ya işte onu yapmıyor tablete fastboot yazısının yanına kilit gelmesi lazım diyor gelmiyor sonra en son olarak kilit açılması lazım diye okudum forumda ama hç öyle bişey olmuyor sürekli fastboot yazsında general mobile logosunda kalıyor twrp de yüklenmiyor sonra bunun dışında attıgınız linkte çok karışık hangilerini atacağım bilmiyorum yardımcı olsan çok iyi olur açılış logosunda kalıyor tabletim :(

KiNGHaZe

Katılımsız Program Uzmanı
Genel Yönetici
Hayr size şöyle anlatim fastboot modda komut sistemi ile kodlar yazıpta twrp yüklüyoruz ya işte onu yapmıyor tablete fastboot yazısının yanına kilit gelmesi lazım diyor gelmiyor sonra en son olarak kilit açılması lazım diye okudum forumda ama hç öyle bişey olmuyor sürekli fastboot yazsında general mobile logosunda kalıyor twrp de yüklenmiyor sonra bunun dışında attıgınız linkte çok karışık hangilerini atacağım bilmiyorum yardımcı olsan çok iyi olur açılış logosunda kalıyor tabletim :(
Buradan fastboot kilidin açmalısın.