TWRP'de internal storage 1mb olarak görünüyor | Forum Android - Android Topluluk Forumu

TWRP'de internal storage 1mb olarak görünüyor

OneLabs Ailesine Hoşgeldiniz
Daha fazlası için ücretsiz üye olabilirsiniz

Önemli! : Size daha iyi hizmet vermek adına web sitemiz üzerinde reklam gösterimi yapılmaktadır.
Daha az reklam görmek için üye olabilirsiniz.

Kayıt Ol
14 Haziran 2018
10
0
1
19
osmaniye
genso rom kurulu iken sanırım yanlış şekilde twrp'den resetlediğim için böyle oldu, depolama 1 mb olarak görünüyor.
pc'ye bağlayıp stock rom flash etsem dahi sonuç aynı.
usb mount edemiyorum, internal storage'ı göremediğinden dolayı, ben halledemedim, yardımınıza ihtiyacım var, ya da en azından önerinize :(

Son düzenleme:
14 Haziran 2018
10
0
1
19
osmaniye
Bu recovery'e yükselttim, denedim, rm -rf tikini atarak da denedim, internal storage hâlâ 1mb olarak görünüyor mount bölümünde, stock rom flashlasam dahi android boot olmuyor. Recovery'i reboot ederken "No OS" mesajı alıyorm.

KiNGHaZe

SkayLie
Yönetici
Leader
12 Şubat 2016
4,017
2,044
113
www.bilgepc.net
Bu recovery'e yükselttim, denedim, rm -rf tikini atarak da denedim, internal storage hâlâ 1mb olarak görünüyor mount bölümünde, stock rom flashlasam dahi android boot olmuyor. Recovery'i reboot ederken "No OS" mesajı alıyorm.
Wipe bölümüne gir datayı seçip dosya sistemi türünü değiştir.Olmuyorsa stock rom atıp sorunu çözebilirsin.

KiNGHaZe

SkayLie
Yönetici
Leader
12 Şubat 2016
4,017
2,044
113
www.bilgepc.net
Dediğinizi yaptım, tek tek system, cache ve data'nın dosya sistemini FAT yaptım, elimdeki stock romu flashladım ama sorun hâlâ devam ediyor.
Yaptıktan sonra ext4'e çevirmeyi unutma. Eğer halen 1 mb ise sp flash tool üzerinden stock rom atmayı dene halen olmuyorsa cihazın emmc 'ye elveda de. Büyük ihtimal ölmüş.