• Forumda özel mesajlaşmalar kapalıdır. İstek, öneri, şikayet durumunda buraya konu açabilirsiniz.

[TWRP][KK] GMD 2 MINI TWRP 3.0.0.0

Rgul

Froyo
Üye
Telefonum rootlu olmasına rağmen recovery dosyasını görmüyor

guardiny

Eclair
Üye
Hiç bir twrpyi kuramadım bakalım belki bu olur

odyse45

Froyo
Üye
teşekkürler kardeş

celalaslan

Froyo
Üye
bundan önce yüklediğim twrp 3.0.2.2 sürümü var. bu twrp sürümünü yüklüyorum.  wipe yapıyorum twrp yeniden başlatınca twrp 3.0.2.2 tekrardan yükleniyor.
twrp 3.0.2.2 kalıcı olarak nasıl silebilirim? yardım edecek olan herkese teşekkürler şimdiden.

mehmetalicelik582

Eclair
Üye
TWRP yi Telefona indirdikten sonra ana dizine çıkartman lazım eğer ana dizine çıkarttığın halde görmüyorsa TWRP 3.0.0.0 yazan dosyanın adını recovery img olarak yap mobile uncle tools o zaman görmesi lazım fakat bende gördüğü halde recovery yüklenmiyor anlamdım ben mi yanlış yapiyom yoksa uygulamamı

TWRP yi Telefona indirdikten sonra ana dizine çıkartman lazım eğer ana dizine çıkarttığın halde görmüyorsa TWRP 3.0.0.0 yazan dosyanın adını recovery img olarak yap mobile uncle tools o zaman görmesi lazım fakat bende gördüğü halde recovery yüklenmiyor anlamdım ben mi yanlış yapiyom yoksa uygulamamı