• Forumda özel mesajlaşmalar kapalıdır. İstek, öneri, şikayet durumunda buraya konu açabilirsiniz.

Çözüldü TURKCELL 12 AY GEÇERLİ İNTERNET

afducy

şerefsiz it evladı
Eşeklik etti atıldı
Katılım
29 Eyl 2017
Mesajlar
227
Puanları
319
Konum
Diyarbakır
Turkcell mobil hat kullanıcılarına bütün işlemlerini sağlayabilmeleri için “Turkcell Hesabım” uygulamasını oluşturdu. Bu uygulama sayesinde kalan bütün kullanımlarınızı takip edebilir, gelen ya da gelecek olan faturalarınızın detaylarına bakabilir ve TL yükleme ile paket satın alma işlemlerini büyük bit kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Turkcell Salla Kazan Nasıl Yapılır? sayfasına tıklayarak, Salla Kazan uygulamasında internet kazanma yöntemi hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.
Turkcell Salla Kazan Bedava Internet
Turkcell’in kullanıcıları için oluşturduğu Turkcell Hesabım uygulamasını kullananların “Turkcell bedava internet paketlerinden” faydalanma olanağı bulunuyor. Turkcell hesabım uygulaması içerisinde yer alan salla kazan kampanyasından faydalanmak için Turkcell Hesabım uygulamasından Salla Kazan’a giriş yapıp telefonunuzu sallamanız gerekiyor. Bu sayede Turkcell bedava internet kampanyalarından 10 GB kadar internet kazanabilirsiniz.
Turkcell bedava internet paketleri arasında yer alan bu kampanyadan sadece cihazı ve sim kartı 4.5G uyumlu Turkcell Bireysel ve Kurumsal, Faturalı ve Hazırkart, aktif, ses aboneleri yararlanabilir. Aynı zamanda hediye alma hakkı her Pazartesi saat 09.00’da yenilenir ve Pazar 23.50’ye kadar geçerli olur.

Turkcell GNÇ 1GB Bedava İnternet 2019


Turkcell BIP Uygulaması GNÇ 1GB Hediye
Turkcell’in bedava internet kullanımı sağladığı kampanyalardan bir tanesi de 26 yaş altı kullanıcıları için oluşturduğu “Turkcell GNÇ Bedava 1 GB İnternet” kampanyasıdır. “Turkcell hediye internet kampanyası” neticesinde 1 aylık süreyle 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz.
Turkcell GNÇ 1 GB ücretsiz internet kazanmak için telefonunuza “BİP” uygulamasını indirin ve uygulamanın sol menüsünde yer alan “Keşfet” bölümüne tıklayın. Buradan da Turkcell GNÇ kanalına giriş yapın. Bu bölümde son olarak GNC1GB yazın ve 1 ay geçerli 1 GB bedava internet kazanın.

Turkcell Yaani Uygulaması Bedava İnternet Paketi 2019


Turkcell Bedava İnternet Yaani Uygulaması Kampanyası
Turkcell bedava internet paketi kazanma yollarından bir tanesi de “Turkcell Yaani Uygulamasını” telefona indirmek. Turkcell hediye internet kazanıp, kazanılan hediye internetleri sınırsız şekilde kullanabilirsiniz.

Kampanyadan faydalanmak için yapmanız gereken tek şey; akıllı telefonunuza “Yaani” uygulamasını indirmek ve 1 adet arama gerçekleştirmek. Bu sayede 1 hafta geçerli Turkcell hediye internetinizi kullanabilirsiniz.
Turkcell 4.5G Hediye BİP 1GB Kampanyası


BİP uygulaması kullanan Turkcell müşterileri internet paketlerinden harcamadan 4,5G hızında sesli ve görüntülü arama yapabilirler.


Turkcell Bedava İnternet BİP Uygulaması


Bu kampanyadan yararlanan müşterilerin Hazır kart Üçlü Paketler Kampanyası dahilinde sunulan Uçuran 2GB, Uçuran 2GB Plus, Uçuran 3GB, Uçuran 3GB Plus, Uçuran 4GB, Uçuran 4GB Plus paketlerini alan müşterilerimiz veya Mini 1GB Paketi , Super Yıldız Paketi, Yıldız 1GB, Yıldız 3GB,Yıldız 3GB Paketi, Yıldız 4GB Paketi, Yıldız 5GB Paketi, Yıldız 6GB, BOL 1GB, BOL 2GB, Bol 3GB Paketi, Yeni Yıldız 1GB Paketi kampanyalarının birinden yaralanması da gerekmektedir.

Kampanya içerisinde ilgili paketlerde yer alan mobil hat abonelerinin BİP uygulaması üzerinden gerçekleştirdikleri sesli ve görüntülü aramalar 1GB’lık hediye Turkcell bedava internet paketinden düşecektir. Aynı zamanda yine Turkcell müşterilerinin BİP uygulaması üzerinden yapacakları mesajlaşma ve video ile görüntü paylaşımları yine internet kullanımından değil, hediye internet paketinden düşecektir.

BİP Messenger'a 5 Arkadaşını Getir 1GB İnternet Kazan


Turkcell Bedava İnternet BİP Uygulaması
BİP uygulaması kullanan Turkcell müşterileri, BİP Messenger üzerinden çevresindekileri SMS yoluyla haberdar ediyor. Davet edilen 5 kişi BİP Messenger uygulamasını kullanmaya başladığında ise 1 aylık 1GB bedava internet kazanıyor.


Turkcell Otomatik Ödeme Talimatı ile Bedava İnternet


Turkcell Bedava internet kampanyaları arasında yer alan “otomatik ödeme 2 GB hediye internet kampanyasından” faydalanmak çok basit.

Bu kampanyaya uygun Turkcell bedava internetten faydalanmak isteyen müşterilerin sadece otomatik ödeme talimatı ile ilk fatura ödemesinin bu talimattan yapılması yeterli olacaktır. Kampanyadan faydalanmak için ek bir işleme ihtiyaç yoktur. Kampanyadan otomatik olarak faydalanılacaktır.

Turkcell Platinum Bedava İnternet Kampanyası 2019


Turkcell Bedava İnternet Paketleri Turkcell Platinum Doğum Günü Kampanyası
Turkcell bedava internet paketleri her geçen gün kendisini yeniliyor ve yeni bedava internet kampanyalarını Turkcell müşterilerine sunmaktadır. Turkcell Platinum kullanan müşterilerin doğum gününde Turkcell bedava internet imkanı sunmaktadır. Doğum günü olan Turkcell Platinum kullanıcıları 24 saat geçerli 1 GB bedava interneti otomatik olarak hesaplarında bulabilirler.


Turkcell 2DK Bekleyene Hediye İnternet Kampanyası 2019


Turkcell Bedava İnternet Paketleri kazanabileceğiniz ve bir çok Turkcell hat sahibi kullanıcının bilmediği, Turkcell müşteri hizmetleri (Turkcell call center) çağrı merkezleri üzerinden yaptıkları görüşmelerde eğer 2 dk’dan fazla bir bekleme yaşarlarsa hediye internet kazanma şansını yakalıyor. Turkcell, müşterilerini çağrı merkezi görüşmeleri üzerinden çok fazla bekletme gerçekleşmesi durumunda (2 dakika) bedava internet kazandırıyo
 

Üst