• Forumda özel mesajlaşmalar kapalıdır. İstek, öneri, şikayet durumunda buraya konu açabilirsiniz.

Türk Telekom AKN'siz paketleri açıkladı!

drason

Onursal Üye
Onursal Üye  
Cihaz
Mi 9T -G900I-Lenovo ZUK Z2-General Mobile 4G
Dünya geneline baktığımız da bu kadar hızlı bağlantılara bu fiyatlarla ulaşmak gerçekten çok pahalı ancak kampanya ile tarifeler ve fiyatlar AKN'siz dönemi unutturacak cinsten.Bu fiyat/performans denkleminde elinde olan kullanıcıları tutmak gibi bir çaba içerisinde olduğunu düşünmüyorum.Umarım diğer internet sağlayıcılarıda bu fiyatların altında kalmaya çalışır ancak bu kadar uğraşılmış paketlerde sanmıyorum.Paketlerin görselini hazırlayan grafikerler eminim kendileri de şaşkınlık içerisinde Türk Telekom bayisi arayıp hemen paketlere geçme çabasında olacaktır. Tekrardan düşünceli ve kullanıcı dostu paketleri paylaştığı için emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.!

OneDroid

Onursal Admin
Onursal Üye  
Cihaz
Samsung Galaxy S8+
TT'nin hedef kitlesi alt yapısına yaptığı yatırımla gelen özgüvenidir. Her yerde TT internet bağlatabilirsin. Ama Türknet ve diğer alternatiflere büyük şehirlerin merkezindeki mahallelerde bile (efendim orada maalesef alt yapımız yok), (oraya bağlarlar ama TT'nin alt yapısı ile bağlarlar) gibi cevaplar alıyoruz. Bu sebepledir ki Tekel piyasada adam hangi fyatı koyarsa o fiyattan almak zorundasın. Artı şöyle bir durum var her şeyin fiyatı artıyorken AKN olayı hiç ortaya çıkmasa bile 50GB AKN'li 24 mb internet sanıyorum yine 100 lira bandını aşardı. O yüzden fiyatlara çok takılmadan arkaya bakmadan devam etmek lazım. Varsa daha uygun fiyatlı alternatif TTNET sizi bundan alıkoyamaz. Ama yoksa şimdiden alışsak iyi olacak.

Bu arada tavsiye isterseniz. Turkcell Superbox'u incelemenizi tavsiye ederim.

fyberrs

Üye
Üye
Cihaz
GM4G
Bu fiyatlardan sonra birsürü kişi turknete geçer :D Turknet kullanıyorum kod verebilirim

Maxibir

Üye
Üye
Cihaz
GM 4G
ilk başta turknet akk'yi kaldırdığında herkes turknete geçseydi bu firmalar akıllanırdı bence, şimdi başka şansları yok gibi

Kn0ax

Android Üye
Cihaz
GM5+
20 euro'ya aldığım 400 MEBEPESE paketiyle gidimde download yapam az sizin yerinize mağlum :troll:
şaka bir yana fiyatlar berbat fakat maalesef yurtdışında torrent,warez, copyright'a giriyor ve Bu fiyatların çok üstüne çıkıyor.
~1000 eurocuk torrentten izleme cezası örneğin.

Alabörü

Android Üye
Üye
Cihaz
E-tab 5 /Xiaomi Redmi Note 7
Öyle deme internet sağlayıcıları oyun indirirken size yeni hobiler katma derdinde.Bir sonraki yorumunuzu buna istinaden yapmanızı diliyorum
Hocam istinaden söylüyorum Türk Telekom intetnetinden pubg ye girdim ping 200 den aşağısını gormedi hiç kimse bağlı değilken birde tam tamına 1 aydır internet baglatamdim şuan türk netteyim keyfime bakıyorum

Son düzenleme:

blsmprfsru

Üye
Üye
Cihaz
GM e-Tab 5 // Samsung SM-G313HU // Asus ME371MG
Hâlihazırda TT kullananlar için " Zirvede Kal " kampanyasında fiyatlar bu şekilde hâlâ.