Pie [Treble] [Rehber] A Only GSI Kurulum Rehberi

Siz Hangi GSI Romu Kullanıyorsunuz?

• Havoc Os

Kullanılan: 10 21.7%
  • Syberia Os

Kullanılan: 3 6.5%
  • Arrow Os

Kullanılan: 1 2.2%
  • Resurrection Remix

Kullanılan: 4 8.7%
  • Pixel dust

Kullanılan: 6 13.0%
  • AOSİP

Kullanılan: 8 17.4%
  • Diğer

Kullanılan: 12 26.1%
  • BeastROMs

Kullanılan: 0 0.0%
  • Viper Os

• Descendant

• Kullanılan toplam oy
    46

Edward

Android destek
Pie
Merhaba Taban GM 5 Plus Minimal AOSP
Bunları indirdim Denedim General Mobile Yzaısında Kalıyor 10.15 DK bekledim Boota bile girmedi açılmadı
H2OS_Aonly_v0.1.img.7z -Açılmadı

MIUI_Aonly_v0.4.img.7z-Açılmadı

herhangi bilgi yok arm64'de yazmıyor ama

[sGSI] MIUI 10 Eu Based 8.12.27 - Pie A-Only Treble ROM B Bunu indiriyorum deniyeceğim
Bunlar denendi zaten, OS'lar şimdilik açılmıyor.

excalibur

Pie
Pie
Öncelikle elinize sağlık güzel bir konu ben önce Havoc Os kurdum güzel fakat çok kasıyor.özelleştirmesi R.R gibi ama türkçede değildi
Syberia Os Geçtim ama android başlatılıyordan ileri gitmedi hata ayıklamadan nova launcheri yükledim açıldı.sistemin içinde yüklü lawnchair v2 var ama masa üstü gelmiyor çok az kasma var hızlı google playa da yüklü geliyor.ve Havoc Os Taki nden daha güzel özelleştirme kısmıda Türkçe bu büyük bir artı kamera temel sorun kasılarak açılıyor.birde açılışta vendor bildirimi hep çıkıyor.boot açılışı uzun sürüyor Batarya Çok İyi Gidiyor. diğer romları kuran arkadaşlarda yorumlarını paylaşırsa daha çok hangi rom sorunsuz bilgimiz olur.

excalibur

Pie
Pie
Öncelikle elinize sağlık güzel bir konu ben önce Havoc Os kurdum güzel fakat çok kasıyor.özelleştirmesi R.R gibi ama türkçede değildi
Syberia Os Geçtim ama android başlatılıyordan ileri gitmedi hata ayıklamadan nova launcheri yükledim açıldı.sistemin içinde yüklü lawnchair v2 var ama masa üstü gelmiyor çok az kasma var hızlı google playa da yüklü geliyor.ve Havoc Os Taki nden daha güzel özelleştirme kısmıda Türkçe bu büyük bir artı kamera temel sorun kasılarak açılıyor.birde açılışta vendor bildirimi hep çıkıyor.boot açılışı uzun sürüyor Batarya Çok İyi Gidiyor. diğer romları kuran arkadaşlarda yorumlarını paylaşırsa daha çok hangi rom sorunsuz bilgimiz olur.
Cevat kardeşim yorumların için sağol Sen Normal olanı kurmuşsun bende başka var onu denicem Havoc-OS-v2.0-20181027-GSI-ARM64-Aonly-Official.img
ben bunu kurdum Havoc-OS Ayarları hepsi türkçe ve fazla ayrlar var Havoc-OS-PIE-arm64_aonly-20190223 ben yeni kurdum ilk izlenimlerim kamera ilk bunda Donmadan sorunsuz çalıştı sesler iyi açılımı hızlı durum çubuğunda donmalar yok Dahada Bakıyorum hata varsa eklerim .Syberia-OS kullanıyordum şimdilik bu kadar kolay gelsin.

Son düzenleme:

excalibur

Pie
Pie
Bunu Kurdum Felaket Güzel özelleştirme Şimdiye Kadar Gördüğümün Eniyisi Resmen özelleştirmede Kayboluyorsun Full+Full Havoc-OS-PIE-arm64_aonly-20190223 Fakaat Tek gördüğüm sorun Telefon arama yapmıyor ekran kararıyor Bu kötü oldu.Açılıştaki Vendor Bildirimindede NMF26X Vendoru yükleyin diyor. uğraşmak lazım.Yani GSI yerine PIE Kurulumu Bundan Farkediyor ama açıldı Çokda Güzel Tekrar eski sürüme geçcez Yazık oldu Güzelim Roma.Bakalım Çözüm Bulabilirsem bakıcam vazgeçmedim

Son düzenleme:

gocmez

Donut
Cupcake
AOSP Extended EnesSastim
on numara rom arkadaşlar .şahane özelleştirmeler var.herşey takır takır çalışmakta kamera kasma hiçyok. alttaki linkteki Android Pie ARM64 A olana tıklayın,GET BUILD tıklayıp DOWNLOAD tık ile indirin.rardan çıkarınca 1.5 gb olacaktır..pişman olmazsınız deneyin derim.
https://downloads.aospextended.com/treble_gsi
AospExtended-v6.3-arm64_aonly-20190313-0000-OFFICIAL.zipMarch 13th 2019, 12:00 am
Post automatically merged:

GM5 PLUS+ telefona yüklenmiştir

Son düzenleme:

forumlab45

Cupcake
Üye
GSI Yazılım Kurduktan Sonra:
Cihaz başlangıçta üreticiye danışın diye hata veriyor.
Sonra ayarlara giriyorum. Orada IMEI bölümü bilinmiyor yazıyor.
Bazı yazılımlarda ise, baseband sürümü göstermiyor.
Ne yapmam gerek?
Cihaz General Mobile 5 Plus

Underday

Gingerbread
Froyo
GSI Yazılım Kurduktan Sonra:
Cihaz başlangıçta üreticiye danışın diye hata veriyor.
Sonra ayarlara giriyorum. Orada IMEI bölümü bilinmiyor yazıyor.
Bazı yazılımlarda ise, baseband sürümü göstermiyor.
Ne yapmam gerek?
Cihaz General Mobile 5 Plus
ilk başta gelen uyarı normal ama IMEI konusunda bir şey söyleyemem arama yapabiliyor musunuz?

Underday

Gingerbread
Froyo
IMEI sorununu çözdüm de cihaz açıldığında vendor hatası veriyor.
Buna göre elinizde bir fix ( düzeltme ) dosyası var mı?
bu bir sorun değil aslında bakacak olursanız o yüzden bir fixe gerek yok. Tamam diyerek gözardı edin, sadece treble rom olduğu için bu şekilde bir uyarı alıyorsunuz.