Teknosa Preo P1 Stok Rom

• Konbuyu başlatan Cıdak
  • Başlangıç tarihi

trkzmn

Cezalı Üye
Konunuz için teşekkürler. Ama hocam bu yorum yapma zorunluluğunu kaldırmanızı tavsiye ederim. Hide tagı yeterli. Değil mi @KiNGHaZe ?

mustafa6045

Cupcake
Üye
twrp yükleme şanşınız var mı ve ben bir türlü rotlayamadım twrpden yüklemeyi tercih ederdim

mustafa6045

Cupcake
Üye
yok hayır yapılmadı özel mi yapılıyor bir general mobil gibi degilmi ilk kez böyle cihaz aldım stock rom u bile sd karta yüklenip kendi yüklüyor garip bir cihaz

KiNGHaZe

Yorgun bir savaşçı...
Yönetici
yok hayır yapılmadı özel mi yapılıyor bir general mobil gibi degilmi ilk kez böyle cihaz aldım stock rom u bile sd karta yüklenip kendi yüklüyor garip bir cihaz
ZTE cihaz, her cihazın twrp'si farklıdır. Birinin port veya build etmesi gerekli ancak bu cihazın ismini bile duymadığım için herhangi bir geliştiricinin destek vereceğini sanmam.

mustafa6045

Cupcake
Üye
Yeni Yeni klasör
ZTE cihaz, her cihazın twrp'si farklıdır. Birinin port veya build etmesi gerekli ancak bu cihazın ismini bile duymadığım için herhangi bir geliştiricinin destek vereceğini sanmam.
yani imkansız gibi bir şey yani bnde şaşırdım kaldım ya hiç bir yerde ne root ne twrp ne custom rom hi bir şey yok en yakında bu cihazı satmak gerekir gibi geliyor bn ne rootsuz nede twrp siz nede custom romsuz telefon kullanmam

Başlatan Benzer Konular Forum Cevap Date
F Atıklar 4
F Atıklar 17