"system/data/media" Dosyası silindi | Forum Android - Android Topluluk Forumu

"system/data/media" Dosyası silindi

OneLabs Ailesine Hoşgeldiniz
Daha fazlası için ücretsiz üye olabilirsiniz

Önemli! : Size daha iyi hizmet vermek adına web sitemiz üzerinde reklam gösterimi yapılmaktadır.
Daha az reklam görmek için üye olabilirsiniz.

Kayıt Ol

omerfaruk

Yeni Üye
Üye
2 Nisan 2016
7
0
1
İyi günler arkadaşlar başlıkta belirttiğim konumdaki media dosyasını yanlışlıkla sildim yeniden aynı dosyayı oluşturdum izinleri ayarlamaya çalıştım fakat beceremedim. Sonuç olarak telefonun dahili depolama alanı boş kullanılamıyor. Farklı rom kurdum düzelmedi,
Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.
rehbere göre stock roma dönmeye çalıştım error 7 hatası verdi çalışmadı, micro-usb girişinde arıza olduğu yüzünden pcden stock romada dönemiyorum elim kolum bağlı yardımlarınızı bekliyorum
:üzgün1:

KiNGHaZe

SkayLie
Yönetici
Leader
12 Şubat 2016
4,023
2,049
113
www.bilgepc.net
İyi günler arkadaşlar başlıkta belirttiğim konumdaki media dosyasını yanlışlıkla sildim yeniden aynı dosyayı oluşturdum izinleri ayarlamaya çalıştım fakat beceremedim. Sonuç olarak telefonun dahili depolama alanı boş kullanılamıyor. Farklı rom kurdum düzelmedi,
rehbere göre stock roma dönmeye çalıştım error 7 hatası verdi çalışmadı, micro-usb girişinde arıza olduğu yüzünden pcden stock romada dönemiyorum elim kolum bağlı yardımlarınızı bekliyorum
:üzgün1:
Yeni rom kurduğun zaman datayı formatla. Türkçe olarak karşılığı ne bilmiyorum ama ingilizce twrp'de wipe menüsüne gir format data'ya basıp yes yazıp çubuğu kaydır. Sonra reboot recovery yap normal olarak wipe cache-data-system yap ardından rom kur düzelmesi gerek.

omerfaruk

Yeni Üye
Üye
2 Nisan 2016
7
0
1
Maalesef düzelmiyordu hocam, stock roma dönmeye çalışırken bootloaderda kilitlendi galiba şuan ne telefon açılıyor nede recoverye girebiliyorum iyice sarpa sardı işler.

omerfaruk

Yeni Üye
Üye
2 Nisan 2016
7
0
1
Portumda sorun yokmuş kabloyu değiştirdim pc algıladı ama asus flash tool ile stock atarken hard brick oldu telefon
rehberle sounda telefonu açabildim yanlışlıkla 1 dosya silmem 5-6 saatime mal oldu artık bir 6 ay stocktan çıkmam herhalde her şey için sağ olun :)

KiNGHaZe

SkayLie
Yönetici
Leader
12 Şubat 2016
4,023
2,049
113
www.bilgepc.net
Portumda sorun yokmuş kabloyu değiştirdim pc algıladı ama asus flash tool ile stock atarken hard brick oldu telefon
rehberle sounda telefonu açabildim yanlışlıkla 1 dosya silmem 5-6 saatime mal oldu artık bir 6 ay stocktan çıkmam herhalde her şey için sağ olun :)
Rica ederim. Oraları fazla kurcalamayın zaten. Herhangi bir uygulama silmek istyorsanız link2sd ve titanium backup kullanabilirsiniz.