• Forumda özel mesajlaşmalar kapalıdır. İstek, öneri, şikayet durumunda buraya konu açabilirsiniz.

[STABLE] [6.0.1] Slim6 For Casper Via V8C

SeGoMo

Nougat
Android Üye
Üye

Hız
Sadelik
Az Ram Yiyen
257 MB Boyutunda
Kasma Donma Olmayan
AOSP Tabanlı Ve Saf Android

> TWRP'yi Bu Konudan Yardım Alarak Cihazınıza Kurunuz Tıkla

> TWRP'ye Girebilmek İçin Güç Tuşu + Ses Arttırma + Ses Azaltma Tuşlarına Aynı Anda 10 Saniye Basılı Tutunuz Karşınıza 2 Seçenek Gelecek.Bir Kez Ses Arttırma Tuşuna Basarak TWRP'ye Giriş Yapabilirsiniz.

> Temizle - Gelişmiş Temizlik Bölümünden Sistem,Veri,Önbellek,Dalvik Kutucuklarını İşaretleyerek Alttaki Çubuğu Kaydırınız.

> Ardından Geri Gelerek Bağla Kısmında ki Sistem Tikini Kaldırınız.

> Ana Sayfaya Gelerek Yükle Bölümünden Sırasıyla Romu Ve Gapps Paketini Sırasıyla Kurunuz.

YOK...

- Daha İyi Bir Ses Seviyesi İçin Sound Patch Paketini TWRP den Sıfırlama Yapmadan Kurunuz.

- Cihaza Root Yetkisi Vermek İstiyorsanız SuperSU Paketini Aynı Şekilde TWRP den Flaşlayınız.

İçeriği görebilmek için önce cevap yazmalısınız.

- TESTER -
@charmen33

Son düzenleme:

mstfoner27

Cupcake
Üye
Sound Patch linki ölü kardeşim, bi el atar mısın?
Teşekkürler paylaşımın için, deneyeceğim.

mstfoner27

Cupcake
Üye
Güzel, hızlı bir rom, fakat whatsapp sohbet yedeğimi geri yükleyemedim, whatsapp'ı silip yeniden yükledim defalarca yine olmadı.
Son programlar ekranın sağ tarafından kapatılıyor, o da benim hoşuma gitmeyen bir detay, Flyme OS deneyeceğim, umarım iyi olur.

berk_sahin

Üye

Hız
Sadelik
Az Ram Yiyen
257 MB Boyutunda
Kasma Donma Olmayan

> TWRP'ye Girebilmek İçin Güç Tuşu + Ses Arttırma + Ses Azaltma Tuşlarına Aynı Anda 10 Saniye Basılı Tutunuz Karşınıza 2 Seçenek Gelecek.Bir Kez Ses Arttırma Tuşuna Basarak TWRP'ye Giriş Yapabilirsiniz.

> Temizle - Gelişmiş Temizlik Bölümünden Sistem,Veri,Önbellek,Dalvik Kutucuklarını İşaretleyerek Alttaki Çubuğu Kaydırınız.

> Ana Sayfaya Gelerek Yükle Bölümünden Sırasıyla Romu Ve Gapps Paketini Sırasıyla Kurunuz.

YOK...

- Daha İyi Bir Ses Seviyesi İçin Sound Patch Paketini TWRP den Sıfırlama Yapmadan Kurunuz.

- Cihaza Root Yetkisi Vermek İstiyorsanız SuperSU Paketini Aynı Şekilde TWRP den Flaşlayınız.

[Hidden content]
[Hidden content]

- TESTER -
@charmen33
teşekkürler

soner0061

Üye

Hız
Sadelik
Az Ram Yiyen
257 MB Boyutunda
Kasma Donma Olmayan

YOK...

[Hidden content]
[Hidden content]

- TESTER -
@charmen33
tesekkurler