• Forumda özel mesajlaşmalar kapalıdır. İstek, öneri, şikayet durumunda buraya konu açabilirsiniz.

[Sorun] Rom Yükledim Tablet Açılmıyor SeGoMo Yardım Et Lütfen

mummy163

Eclair
Üye
Oncelikle merhaba arkadaslar.
Simdi ben bu eyupcnn miydi segamo muydu neyse iste bu adminimizin romunu yukledim 5.7.4 tu tam hatirlamiyorum. 2-3 gun kullanfim hic sorun yasmadim . Bunun sarj bitti kapandi sarja takiyorum. Su revulation remix logosu gel git yapiyo tekrar kapanip aciliyo . Ben eski orjinal romun yedegibi aldim bunu recoveriy moda da alamiyorum ya ne aciliyo nede recovery moda geciyo . Orjinal yazilim atiyim dedim flash tooldan usb.bile baglanmiyo ya bunu nasil yapcaz aga nolut aga bana yardim edin soket bozuk dedik degistirdik olmadi hala ayni abi acil yardimm.madurumm

kutlay1653

Emektar
Emektar  
1-Konuyu adam akıllı yaz
2- Revoulation değil bu arada "RESURRECTION REMIX"
3-Cihazın arka kapağını aç pili sök 1 dk sonra yeniden bağlayıp rom at
4-OneTeams teki herhangi bir şeyden dolayı cihaz bozulduysa kullanıcı sorumludur

mummy163

Eclair
Üye
1-Konuyu adam akıllı yaz
4-OneTeams teki herhangi bir şeyden dolayı cihaz bozulduysa kullanıcı sorumludur
Oncelikle k.bakma telefondayim duzen biraz zor s3 gibi bi ekranda
Pili sök 1 dk.bekle bagla deren orayi.biraz daha acarmisin pili acamam burda lutfen.biraz daha grnis anlat

KiNGHaZe

Yorgun bir savaşçı...
Administrator
Premium
stock kk geçin sp flashla
sp flash görmüyorsa batarya kablosunu çıkart takmadan rom at sonra tak tableti aç

1-Konuyu adam akıllı yaz
Pili sök 1 dk.bekle bagla deren orayi.biraz daha acarmisin pili acamam burda lutfen.biraz daha grnis anlat
[/quote]

1- arka kapağı çıkar
2- pilden anakarta giden kabloyu çıkar
3- 1 dk bekle
4- pilden anakarta giden kabloyu tak
5- stock rom at
6- tableti aç
7- tablet açılırsa arka kapağı kapat
8- twrp kurup istediğin roma geç

mummy163

Eclair
Üye
stock kk geçin sp flashla
sp flash görmüyorsa batarya kablosunu çıkart takmadan rom at sonra tak tableti aç

[quote='mummy163, post: 75632"]

1- arka kapağı çıkar
2- pilden anakarta giden kabloyu çıkar
3- 1 dk bekle
4- pilden anakarta giden kabloyu tak
5- stock rom at
6- tableti aç
7- tablet açılırsa arka kapağı kapat
8- twrp kurup istediğin roma geç
[/QUOTE]

Ya bak bu stock kk ne demek anlamadim bu işe yarar gibi hani batarya cikar oyle orj yazilim atilabilir gibo de icindekiler silinir bunu kurtarabilirmiyiz 5393569532 bu arada cygener kardes wp den yazarsan lutfrn sen bu isten anliyon galiba

Abi kimse bilmiyomu ya cygener senin anlattigin seyi biraz daha acarsan ii olur tam anlamadm

KiNGHaZe

Yorgun bir savaşçı...
Administrator
Premium
http://forum.one-teams.com/Konu-FLASH-TOOL-ETAB-5-Stock-Rom-ETAB5-01-03-09S-I bu dediğim

içindekilerin kurtarılması imkansıza yakın, her rom yüklemeden önce dosyaların yedeğini almanız gerekiyor maalesef.

SeGoMo

Uzman
Uzman Üye 
bazı romlarda cihaz kapalı iken şarj olmama sorunu var (bizden kaynaklı olmayan bir sıkıntı ) ve bu yüzden şarj tamamen bittiğinde cihaz şarj alacağına direk açılıyor...bende neden açılmıyor dersen ali kardeşim sıkıntı senin kullandığın şarj makinesinde,iyi şarj etmiyor....zaten etab 5 şarj makineleri hemen bozuluyor ondan dolayı cihaz açılırken şarj seviyesi %0 olduğundan dolayı bootanimasyona gelir gelmez kapanıyor...

şu ana kadar kaç kişi bu sorunu dile getirdi ve hemen telaşlanıyorlar...stock rom atıyorlar...açılsın diye duvardan duvara vuruyorlar...arka kapağı açıp önüne gelen kabloyu söküyorlar....kardeşim sakin ol...doğru düzgün şarj makinesi bul birisinden şarja tak bak nasıl açılıyor ya da bozuk olan şarj makinesiyle sabaha kadar şarja takın zaten 10-15 defa açılıp kapanacak sonradan sabah bakacaksın ki açılmış.....bu sorunu kaç defa bende yaşadım örneğin şarj bittiğinde telefonun şarj makinesini denediğimde açılmıyordu ama kendi şarj makinesini kullanınca açılıyordu....haa dersen ki yok kardeşim benim şarj makinesi bozuk değil....deme...kolay gelsin son olaraktan acele işe şeytan karışır...