• Forumda özel mesajlaşmalar kapalıdır. İstek, öneri, şikayet durumunda buraya konu açabilirsiniz.

[Sorun] Miui Rom

Eskin37

Cupcake
Üye
arkadaşlar ben gm 9 pro miu rom indirdim telefona attım twrp den göremedim dosya rar şeklinde dosyanın görülebilmesi için unpack edilmesi gerekiyor ama ben unpack yapamıyorum yardım edebilecek varmı

KiNGHaZe

Yorgun bir savaşçı...
Süpervizör
Pcde rardan çıkarıp zip uzantılı dosyayı telefona atman gerek.

KiNGHaZe

Yorgun bir savaşçı...
Süpervizör
Dosyanın içeriği ne ? 0 bilgi verdin nasıl yardımcı olmamızı bekliyorsun.

Eskin37

Cupcake
Üye
Son düzenleme:

Emrecankilicer

Hayat Boş
Moderatör  
Sey yap twrp kurulu ise backup kismina gir herseyi tik at %1 de durdur sonra pc ye bagla telefonun hafizasinda twrp klasorunde backups die klasor olusacak icindede tarih saat felan yazan klasor var onun icine gir icindeki herseyi sil sonra indirdiklerini oraya at twrp ye tekrar gir geri yukle kismina gir o klasoru twrp gorcek flashla
nasıl atıcam abe

Eskin37

Cupcake
Üye
tmm deneyip size ulaşırım
Sey yap twrp kurulu ise backup kismina gir herseyi tik at %1 de durdur sonra pc ye bagla telefonun hafizasinda twrp klasorunde backups die klasor olusacak icindede tarih saat felan yazan klasor var onun icine gir icindeki herseyi sil sonra indirdiklerini oraya at twrp ye tekrar gir geri yukle kismina gir o klasoru twrp gorcek flashla

Eskin37

Cupcake
Üye
olmadı unpack edilmesi gerekiyor