• Forumda özel mesajlaşmalar kapalıdır. İstek, öneri, şikayet durumunda buraya konu açabilirsiniz.

[Sorun]Ekran Yer Paylaşımı Tespit Edildi Sorunu Ve Çözümü

Forumcu

Froyo
Üye
Beyler uygulama izinlerini degistiremiyorum, ekran yer paylasimi tespit edildi diye sacma sapan hata veriyor, ornegin whatsapp ta birsey indiremiyorum, whatsappi kişilere eristirme iznini yapamiyorum rehber gozukmuyor, bunun gibi diger uygulamalarda da boyle, hep ayni hata, lutfen yardim edim

Rygebin

Lider
Emektar  
Orada izinlere yönlendirir tüm izinleri kapatın gelir .

Rygebin

Lider
Emektar  
Rica ederim benim de başıma 2 kez geldiydi :)

MustiO.o

Froyo
Üye
Ekleme : kullanılan messenger, parlaklık kapatma, ekran filitresi gibi uygulamalar ekranın üstünü kaplar ve virus gibi uygulamaların izin vermeye yönlendirmesini engellemek ve ya tiklamasını engellemek için uyarı çıkar. Uygulamayı durdurmaya zorladığınız zaman düzelir.

Forumcu

Froyo
Üye
Ekleme : kullanılan messenger, parlaklık kapatma, ekran filitresi gibi uygulamalar ekranın üstünü kaplar ve virus gibi uygulamaların izin vermeye yönlendirmesini engellemek ve ya tiklamasını engellemek için uyarı çıkar. Uygulamayı durdurmaya zorladığınız zaman düzelir.
Aynen, parlaklik uygulamasi kullaniyordum ondan dolayiymis sıkıntı, ama cok sacma bir hata

MustiO.o

Froyo
Üye
Aynen, parlaklik uygulamasi kullaniyordum ondan dolayiymis sıkıntı, ama cok sacma bir hata
[/quote]

Hata saçmalıktan değil güvenlikten dolayı. Viruslerin otomatik izin vermesini engeller.

Edib

Froyo
Üye
Aynı sorun bendede var apl oyun indiriyorum bu hatayı verio ne yapmam gerek

Tgb3892

Froyo
Üye

Banada yardımcı olurmusunuz bu dediginizi bulamadım aynı sorun bendede var kafayı taktım düzelmiyr ne olur anlatın yapıyım

Beyler uygulama izinlerini degistiremiyorum, ekran yer paylasimi tespit edildi diye sacma sapan hata veriyor, ornegin whatsapp ta birsey indiremiyorum, whatsappi kişilere eristirme iznini yapamiyorum rehber gozukmuyor, bunun gibi diger uygulamalarda da boyle, hep ayni hata, lutfen yardim edim

Aynı sorun bendede var ne olur nasıl düzeldiniz soyleyin lütfen

Forumcu

Froyo
Üye

[/quote]
Kardes ayarları aç diye yazıyor ya ona basacaksın, gelen sayfada bütün uygulamaları hayır yapacaksın, düzelir bu sekilde

Rygebin

Lider
Emektar  
Ayarları aça basıylıyorsunuz kapatiyorsunuz uygulamadan hayır d iyorsunuzgeri geliyorsunuz ordan tüm izinleri varıyorsunuz.

selcuk21

Froyo
Üye
note 4 te aynı hatayı alıyorum(ekran yer paylasimi tespit edildi) ve internete hiçbir yerde bulamadım çözümü bilen varsa lütfen yazarmı

Forum Android

Uzman
Uzman Üye 
note 4 te aynı hatayı alıyorum(ekran yer paylasimi tespit edildi) ve internete hiçbir yerde bulamadım çözümü bilen varsa lütfen yazarmı
Ben ana ekranda veya son uygulamalarda messenger varsa kapatıyorum. Ana ekranda ayrıyetten ekran kullanan uygulamaları kapatırsanız sorununuz çözülecektir

Talizebun

Froyo
Üye

Banada yardımcı olurmusunuz bu dediginizi bulamadım aynı sorun bendede var kafayı taktım düzelmiyr ne olur anlatın yapıyım

Kardes ayarları aç diye yazıyor ya ona basacaksın, gelen sayfada bütün uygulamaları hayır yapacaksın, düzelir bu sekilde
[/quote]

BENDE BÜTÜN UYGULAMALARI HAYIR" DA YAPAMIYORUM TIKANDI TELEFON SERVİSE GÖNDERMEDEN HALLETMEK İSTİYORUM. BİLEN ARKADAŞLAR NE YAPMAM GEREKTİĞİNİ ADIM ADIM YAZMANIZ MÜMKÜN MÜ? İKİ KEZ HARD RESET ATTIM YİNE DE İŞE YARAMADI HATTA ASLINDA RESETTEN SONRA BÖYLE BİR ŞEY ÇIKMAYA BAŞLADI...:(

Selim

Froyo
Üye
Arkadaşlar bu ekran yer bildirimi hatası bende var fakat dediğiniz gibi yaptim bütün hepsini kapattım teli kapatıp yeniden açtım hiç bir işe yaramıyor yardımcı olursanız sevinirim

Wzedlare

Ice Cream Sandwich
Android Üye
Üye
ben gece filtresi açınca izin değiştirmem gerekince bu hata geliyor.Ekranın üstünde çalışan filtre, messengar gibi uygulamalar açıksa mesela gece filtresini kapatabilirsiniz.

karga

Froyo
Üye
arkadaşlar note 4 telefon kullanıyrum bır turlu sıkıntı gıderılmıyor
ızınlerı kapadım açtım ayarlar ve ordan ugulamalara gırdım. telefonu fabrıka ayarlarına cevır dım yapmadığım kalmadı ama hala aynı sıkıntı göstermek te
yardımcı olurmusunz bana bu konu hakkın da kafayı yıcem yakın da telefonu fırlatcam duvara artık belkı o zman aklı basına gelır  :)))

mesala muzıkler açılmıyor
ayarlar uygulama ızınler bolumunden ızınlerı verın dıyor... ayarlara tıklıyorum ızınler bolumune gecıyorum ekran yer paylaşımını kapat dıyor
ayarları ac dıyorum hepsı kapalı
samsung telefon destek hattını aradım onlarda aynı ıslemı yaptır dı ama hala sıkıntı ayı sekılde devam etmek te

ayrıca gelısmıs ayarlara gırdım 7 kere tıklayın falan dıyr onu da yaptım yıne aynı sıkıntı.atladıgım başka bı sey var mı yokmu anlamadım gıttım  :(((

CYMATRONX

Froyo
Üye
Kapattıklarınızı izinleri düzelttikten sonra yeniden açın. Mesela açmazsanız messenger balonları kullanırken gelmeyebilir..