Hoşgeldiniz <3

Forum Android'e kayıt olarak yeni konular açabilecek, açılmış konulara cevap verebilecek ve 50K+ Kayıtlı kullanıcı ile etkileşim kurabileceksiniz.

Şimdi 1 Dakikada Kayıt Ol!

[Sorun] E-Tab 4 Açılmıyor

etab 4 tabletim var ve twrp yükledim sonra dosyaları yanlıskla sildim şuan tabletim açilmiyor sadece twrpe bölümü açiliyor nasıl tabletimi açabilirim tekrar

KiNGHaZe

Katılımsız Program Uzmanı
Genel Yönetici
Daha önceki konunda seni uyarmıştım. Konu başlığında sadece sorunu belirt lütfen. Herhangi bir custom rom indirip indirip yükleyebilirsin. E-tab 4 bölümünde her şey mevcut. Link vs atılmayacak bunun adı üşengeçlik oluyor. Konu başlığı son kez uyarımla düzeltildi.

KiNGHaZe

Katılımsız Program Uzmanı
Genel Yönetici
twrp kısmından custom romu nasıl yükleyebilirim ondan yardımcı olurmusunuz
Yazdıklarımın hiç birini okumuyorsun ki... İndirdiğin custom romların tanıtımında nasıl kurulduğu belirtilmiş.

Sonra
1-) Mounta(bağlaya) gir otg bellek hariç tüm seçenekleri işaretle ve geri gel.
2-) wıpe(sıfırla-temizlik) kısmına gir ve oradanda advanced wıpe(gelişmiş sıfırla-temizlik) kısmına gir.
3-) Karşına gelen seçeneklerden dalvik cache - cache - system - data yı işaretle ama internal stroage ve otg belleği işaretleme.
4-) Alttaki (kaydırma yerinden) butonu sağa doğru kaydırarak tabletini sıfırla.
5-) Şimdi install gir karşına "vip rom(romun adı farklı olabilir)" adlı rom çıkar seç onu alttaki mavi kiliti sağa kaydır bitmesini
bekle tableti yeniden başlat.