• Forumda özel mesajlaşmalar kapalıdır. İstek, öneri, şikayet durumunda buraya konu açabilirsiniz.

[Soru] Havoc-OS v2.5 Var mı ?

gocmez

Froyo
Üye
3 romdan sonra cihaza özel Havoc 2.5 gelecek.
eyvallah sağolasın,merakla beklemedeyim.gm5+ için en iyi romların başında havoc os geliyor bence.özellelleştirmeler aynen kalsın mümkünse tekrar sağol
Post automatically merged:

ne gravitybox ne de xposed gerekiyor bu roma her ayar var özelleştirmenin içinde.

Son düzenleme:

bedirceyhan

Eclair
Üye
Hatası oldukca fazla kulladikca farkli sorunlar cikiyor.
Dosyalar calısmiyor
Ozellestirme yapınca bazen telefon kapanıp bir daha acilmiyor
Aşırı kasıyor
Uygulamaya girmek icin bastigimda acılmıyor yeniden baslatınca girebiliyor sonra tekrar uygulamalar acılmiyor

gocmez

Froyo
Üye
gsi olarak mevcut . kurdum denedim ama stabil degil.
Hatası oldukca fazla kulladikca farkli sorunlar cikiyor.
Dosyalar calısmiyor
Ozellestirme yapınca bazen telefon kapanıp bir daha acilmiyor
Aşırı kasıyor
Uygulamaya girmek icin bastigimda acılmıyor yeniden baslatınca girebiliyor sonra tekrar uygulamalar acılmiyor
bu dedikleriniz bende denk gelmedi hiç biri, gayet stabil ve akıcı rom çok memnunum şahsen.nova launcher ile gayet iyi uyum sağladı.özelleşirmelerde iyi çalışıyor.kasmada yok hiç animasyonları kapatınca.sizde neden bu kadar sorun verdi şaşırdım şimdi.

sanırım aynı rom kurmadık.. Havoc-OS Technical daki download tıklayıp en üstteki 20190501 olanı kurmalısınız.belki diğer romda sorun vardır.

eğer dedikleriniz v2.5 sürümü ise olabilir sorunlar.ben v2.4 bahsetmiştim.

Son düzenleme:

Belial

Froyo
Üye
Ben gayet memnunum havoc os romdan. Az önce konuyu okuyunca çektim bunu. Özel yapım GM5+ herhalde benimki. :-) One Teams çıkarırsa onu da denerim ama şunu gördükten sonra oreoya hayatta dönmem.

gocmez

Froyo
Üye

bedirceyhan

Eclair
Üye
bu dedikleriniz bende denk gelmedi hiç biri, gayet stabil ve akıcı rom çok memnunum şahsen.nova launcher ile gayet iyi uyum sağladı.özelleşirmelerde iyi çalışıyor.kasmada yok hiç animasyonları kapatınca.sizde neden bu kadar sorun verdi şaşırdım şimdi.

sanırım aynı rom kurmadık.. Havoc-OS Technical daki download tıklayıp en üstteki 20190501 olanı kurmalısınız.belki diğer romda sorun vardır.

eğer dedikleriniz v2.5 sürümü ise olabilir sorunlar.ben v2.4 bahsetmiştim.
2.4 linkini verebilirmisin