SONY XPERİA Z5 STOCK ROM [6.0] | Forum Android - Android Topluluk Forumu

SONY XPERİA Z5 STOCK ROM [6.0]

OneLabs Ailesine Hoşgeldiniz
Daha fazlası için ücretsiz üye olabilirsiniz

Önemli! : Size daha iyi hizmet vermek adına web sitemiz üzerinde reklam gösterimi yapılmaktadır.
Daha az reklam görmek için üye olabilirsiniz.

Kayıt Ol

Syan

Özel Üye
Üye
Aktif Üye
17 Aralık 2016
585
585
93
OLACAKLARDAN ŞAHSIM ONE TEAM SORUMLU TUTULAMAZ 
HERKES KENDİ SORUMLULUĞU ALTINDADIR.

Merhaba arkadaşlar sizlere sony z5 için stock rom'u sunuyorum.
Güncelleme dosyasını telefonumuza yüklemek için Flashtool uygulamasına ihtiyacımız olacaktır.
Bu yöntem Xperia Z5(E6603) için geçerlidir.

Flashtool ana ekranında sol üstteki şimşek şekline benzer butona basıyoruz.

FLASH butonuna bastıktan sonra yazılım dosyası analiz edileceğinden bir müddet bekleyeceğiz.Beklediğimiz süre sonunda aşağıdaki görsel gibi bir ekran çıkacaktır. Bu ekran çıktığında daha önceden kapalı olarak beklettiğimiz telefonun ses kısma butonuna basık tutarak bilgisayarımıza bağlı olan usb kablomuzu telefonumuza takıyoruz ve bu ekran kapanana kadar beklemeye devam ediyoruz. Bağlantı ekranı kapandıktan sonra yazılım telefona yüklemeye başlamıştır, artık ses butonundan parmağımızı kaldırabiliriz. Yükleme işlemi ortalama 10 dakika sürecektir.

Ve Stock Rom Atıldı :)

Emeğime karşılık yorum atabilirsiniz ;) 

FLASH TOOL LİNKİ

Bu içeriği görüntülemek için beğenmelisiniz. Beğendikten sonra sayfayı yenileyiniz.
STOCK ROM DOSYASI

Bu içeriği görüntülemek için beğenmelisiniz. Beğendikten sonra sayfayı yenileyiniz.

Teşekkürler XperiaFamily

akalem

Üye
Üye
20 Kasım 2016
36
0
6
konuyu hortlatıyorum ama bir sorum var! Sony xperia z5 compact telefonumda sistem dosya büyüklüğü 9.43 gb bu normal mı yani uygulamalar filan değil direk android 9.43 gb telefona sıfırdan rom kurmak istiyorum wipe mipe hepsini sıfırlayıp diek 7 kurmak bunun için ne yapmam gerek iyi forumlar

Syan

Özel Üye
Üye
Aktif Üye
17 Aralık 2016
585
585
93
konuyu hortlatıyorum ama bir sorum var! Sony xperia z5 compact telefonumda sistem dosya büyüklüğü 9.43 gb bu normal mı yani uygulamalar filan değil direk android 9.43 gb telefona sıfırdan rom kurmak istiyorum wipe mipe hepsini sıfırlayıp diek 7 kurmak bunun için ne yapmam gerek iyi forumlar
Bu yöntem sadece z5 e uyumludur