• Forumda özel mesajlaşmalar kapalıdır. İstek, öneri, şikayet durumunda buraya konu açabilirsiniz.

Snapdragon Port Kılavuzu

fzgullu

Froyo
Android Üye
Üye
DİPNOT

BU İŞLEMDEN DOĞACAK SORUNLARDAN ŞAHSIM VE FORUM ONE TEAMS SORUMLU TUTULAMAZ.

AÇIKLAMA

Bu anlatım OSBusters grubunun yayınladığı kılavuzdan çevirilmiştir.

Üstüne eklemeler yapılıp temizlenmiş ve genel bir anlatım elde edilmiştir. 821 - 410 arası 4 - 5 farklı işlemcide denendi çalıştığı gözlemlendi.

Bu yöntemle aynı işlemci ve benzer özelliklere sahip cihazlar arasında port yapılabilir.

Ricam eğer bu kılavuzdan bir yardım aldıysanız konunuzun teşekkürler kısmında benim de ismim geçsin.

ANLATIM

[Hidden content]

Bu kısımları tamamladıktan sonra meta.inf - system - boot.img - data (varsa) - file_context (varsa) dosyalarını zipleyip romu yüklemeye hazırlayın.

Eğer açarda romu paylaşırsanız alırım oraya bir OSBusters ve Mbtt Credits
Ellerinize sağlık hocam çok teşekkür ederim...

BigEys

Donut
Üye
DİPNOT

BU İŞLEMDEN DOĞACAK SORUNLARDAN ŞAHSIM VE FORUM ONE TEAMS SORUMLU TUTULAMAZ.

AÇIKLAMA

Bu anlatım OSBusters grubunun yayınladığı kılavuzdan çevirilmiştir.

Üstüne eklemeler yapılıp temizlenmiş ve genel bir anlatım elde edilmiştir. 821 - 410 arası 4 - 5 farklı işlemcide denendi çalıştığı gözlemlendi.

Bu yöntemle aynı işlemci ve benzer özelliklere sahip cihazlar arasında port yapılabilir.

Ricam eğer bu kılavuzdan bir yardım aldıysanız konunuzun teşekkürler kısmında benim de ismim geçsin.

ANLATIM

[Hidden content]

Bu kısımları tamamladıktan sonra meta.inf - system - boot.img - data (varsa) - file_context (varsa) dosyalarını zipleyip romu yüklemeye hazırlayın.

Eğer açarda romu paylaşırsanız alırım oraya bir OSBusters ve Mbtt Credits
Kernelde portlananbiliyor mu hocam?