Hoşgeldiniz <3

Forum Android'e kayıt olarak yeni konular açabilecek, açılmış konulara cevap verebilecek ve 50K+ Kayıtlı kullanıcı ile etkileşim kurabileceksiniz.

Şimdi 1 Dakikada Kayıt Ol!

Snapdragon Port Kılavuzu

Dark magic

Cupcake
Üye
Biliyorum konuyu hortlatmış gibi olacak ama şunu sormam gerekiyor:
Stock rom'umun içinde meta.inf dosyası yok (romu kendim çektim cihazdan). Bende bunun yerine herhangi bir 6.0.1 sürümlü romdan meta-inf dosyalarını alıp kullanırsam bir sorun oluşur mu?

trkzmn

Diktatör !
Bölüm Moderatör
Biliyorum konuyu hortlatmış gibi olacak ama şunu sormam gerekiyor:
Stock rom'umun içinde meta.inf dosyası yok (romu kendim çektim cihazdan). Bende bunun yerine herhangi bir 6.0.1 sürümlü romdan meta-inf dosyalarını alıp kullanırsam bir sorun oluşur mu?
Yükleyeceğin imaj türleri aynıysa sorun olmaz.

Dark magic

Cupcake
Üye
Yükleyeceğin imaj türleri aynıysa sorun olmaz.
Yükleyeceğim imaj türleri aynıysa derken? Bunu biraz anlatabilir misiniz?
System.img olarak sistem dosyalarını ve boot.img"yi çektim. Basit bir rom port yaptıktan sonra flaslamak için meta-inf dosyası yok bunu herhangi bir 6.0.1 cihazdan alıp updater-script içindeki patrionları düzenledikten sonra twrp'den flashlayabilir miyim?

trkzmn

Diktatör !
Bölüm Moderatör
Yükleyeceğim imaj türleri aynıysa derken? Bunu biraz anlatabilir misiniz?
System.img olarak sistem dosyalarını ve boot.img"yi çektim. Basit bir rom port yaptıktan sonra flaslamak için meta-inf dosyası yok bunu herhangi bir 6.0.1 cihazdan alıp updater-script içindeki patrionları düzenledikten sonra twrp'den flashlayabilir miyim?
Eğer META-INF alacağınız romda system.img ve boot.img'den oluşuyorsa yükleyebilirsiniz.