Snapdragon Port Kılavuzu | Forum Android - Android Topluluk Forumu

Snapdragon Port Kılavuzu

OneLabs Ailesine Hoşgeldiniz
Daha fazlası için ücretsiz üye olabilirsiniz

Önemli! : Size daha iyi hizmet vermek adına web sitemiz üzerinde reklam gösterimi yapılmaktadır.
Daha az reklam görmek için üye olabilirsiniz.

Kayıt Ol

Mbtt

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
30 Mart 2016
1,626
4,119
113
DİPNOT

BU İŞLEMDEN DOĞACAK SORUNLARDAN ŞAHSIM VE FORUM ONE TEAMS SORUMLU TUTULAMAZ.

AÇIKLAMA

Bu anlatım OSBusters grubunun yayınladığı kılavuzdan çevirilmiştir.

Bu yöntemle aynı işlemci ve benzer özelliklere sahip cihazlar arasında port yapılabilir.

Özellikle MiuiOS için hazırlanmıştır ancak :

Bu yöntem ile diğer romları ColorOS - FlymeOS - Sense vb. arayüzleri portlamak içinde kullanabilirsiniz.

Ricam eğer bu kılavuzdan en ufak bir yardım aldıysanız sadece konunuzun teşekkürler kısmında benim de ismim geçsin.

HTML ANLATIMI HAKKINDA

Çevrimdışı inceleme için HTML dili üzerinden anlattığım kılavuzu ekte bulabilirsiniz.

İsteğe göre tercih edebilirsiniz.

ANLATIM

Bu içeriği görüntülemek için beğenmelisiniz. Beğendikten sonra sayfayı yenileyiniz.
Bu kısımları tamamladıktan sonra meta.inf - system - boot.img - data (varsa) - file_context (varsa) dosyalarını zipleyip romu yüklemeye hazırlayın.

Eğer açarda romu paylaşırsanız alırım oraya bir OSBusters ve Mbtt Credits

ANLATIM LİNKİ

Bu içeriği görüntülemek için beğenmelisiniz. Beğendikten sonra sayfayı yenileyiniz.

Son düzenleme:

Mbtt

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
30 Mart 2016
1,626
4,119
113
GÜNCELLEME -04.05.2017-

HTML anlatımı ekledim.

Ana gönderide açıklamasını bulabilirsiniz.

Tkalem

Üye
Üye
24 Aralık 2016
28
0
1
[/ACIKLAMA]
system/etc/mixer_paths.xml dosyasını açıp tabandan porta eksik satırları atın hocam. Eğer yine işe yaramazsa direk dosyayı alıp tabandan porta atın.
Denedim hocam olmadi. Bir suru yol denedim ama bi turlu olmadi. Bu konu hakkinda bana yakindan yardim edecek bi arkadasiniz var mi hocam?

4 Aralık 2017
13
1
3
Üstad merhabalar
Ben t70 için rom portlamayı düşünüyorum ama telefonun aynısı ne yazıkki yok. En benzerinin ppi oranı farklı . Misal ben t70 için htc desire 530 twrp portladım, çalışıyo forumdada paylaştım zaten. T70 in ppi oranı 282 desire 530 unki ise 294 ppi. Desire 530 un romunu t70 için portlasam sıkıntı olurmu acaba.?

cıyanogen

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
12 Şubat 2016
3,259
1,102
113
Üstad merhabalar
Ben t70 için rom portlamayı düşünüyorum ama telefonun aynısı ne yazıkki yok. En benzerinin ppi oranı farklı . Misal ben t70 için htc desire 530 twrp portladım, çalışıyo forumdada paylaştım zaten. T70 in ppi oranı 282 desire 530 unki ise 294 ppi. Desire 530 un romunu t70 için portlasam sıkıntı olurmu acaba.?
Recovery açarsanız romu da açma imkanınız var, deneyin olabilir.

Mbtt

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
30 Mart 2016
1,626
4,119
113
Üstad merhabalar
Sıkıntı çıkarmaz hocam. Bir sürpriz yaparsa bilemem tabi.