Hoşgeldiniz <3

Forum Android'e kayıt olarak yeni konular açabilecek, açılmış konulara cevap verebilecek ve 50K+ Kayıtlı kullanıcı ile etkileşim kurabileceksiniz.

Şimdi 1 Dakikada Kayıt Ol!

Sistem Uygulaması - Launcher

alpagu

Cupcake
Üye
Herkese iyi akşamlar;

Cihazım: Lenovo K5

Microsoft Launcher + Lspeed uygulamalarını sistem uygulamaları olarak ayarladım, dosya taşıma yoluyla hiç bir sıkıntı yok buraya kadar, gayet iyi gidiyor.

Lspeed ayarlarında pil ağırlıklı ayarlar yaptım öneririm, 4-5 saat ekran süresi 8 saate çıkmış durumda tüm gün 4g açık parlaklık zaman zaman orta ayarlarda, yoğun olarak whatsapp, saat başı ise instagram/twitter (10-15dk) kontrolü yaptım. Otomatik boost/fstrim etkin. Diğer ayarları kurcalayarak geliştirebilirsiniz kendinize göre.

Lenovoya dair uygulama bırakmak istemiyorum, hava-tema uygulamalarını root sayesinde kaldırdım.

Gelelim soruma, ben lenovo launcherı kaldırdığımda cihazı yeniden başlatırsam veya herhangi bir sebebten dolayı kapandı ya da şarjı bitti herhangi bir aksaklık yaşar mıyım bunu öğrenmek istiyorum.

Açıldığında ekran gelmeme, ana ekran boş kalma veya başka hatalara sebeb verir mi ?

Son düzenleme:

KiNGHaZe

Katılımsız Program Uzmanı
Genel Yönetici
Herkese iyi akşamlar;

Cihazım: Lenovo K5

Microsoft Launcher + Lspeed uygulamalarını sistem uygulamaları olarak ayarladım, dosya taşıma yoluyla hiç bir sıkıntı yok buraya kadar, gayet iyi gidiyor.

Lspeed ayarlarında pil ağırlıklı ayarlar yaptım öneririm, 4-5 saat ekran süresi 6-7 saate çıkmış durumda tüm gün 3g (4g kapalı) açık parlaklık zaman zaman orta ayarlarda, yoğun olarak whatsapp, saat başı ise instagram kontrolü yaptım. Otomatik boost/fstrim etkin. Diğer ayarları kurcalayarak geliştirebilirsiniz kendinize göre.

Lenovoya dair uygulama bırakmak istemiyorum, hava-tema uygulamalarını root sayesinde kaldırdım.

Gelelim soruma, ben lenovo launcherı kaldırdığımda cihazı yeniden başlatırsam veya herhangi bir sebebten dolayı kapandı ya da şarjı bitti herhangi bir aksaklık yaşar mıyım bunu öğrenmek istiyorum.

Açıldığında ekran gelmeme, ana ekran boş kalma veya başka hatalara sebeb verir mi ?
Varsayılan uygulamarda yüklediğin launcheri varsayılan yapıp lenovo launcheri silip yeniden başlattığında herhangi bir problem yaşamazsın.