• Forumda özel mesajlaşmalar kapalıdır. İstek, öneri, şikayet durumunda buraya konu açabilirsiniz.

Q Shamrock Android 10 ROM Geri Bildirim

omerakgoz34

Üye
Üye
Cihaz
GM 5 Plus
Telegram'daki "Shamrock Updates - OFFICIAL" kanalında ve sourceforge'da paylaşılan LOS17.1 2020.7.15 sürüm ROM'u kurdum ama nedense geri bildirim yapmak için herhangi bir yol bulamadım :/

Geri bildirim yapmak için herhangi bir yol var mı?

Ayrıca ROM'ları kimin/kimlerin yaptığını da bilmiyorum ama @Rockzyrain sen yapıyorsun gibi geliyor :)

Ben yine de bulduğum bazı sorunları buraya yazayım:
* Arayüz performansı birazcık düşük ama eskisinden çok daha iyi.
* Kulaklıktaki sesler birazcık sağa kayık. (kulaklığım veya müzikle ilgili değil, kesin anlamda test ettim ve eski sürümde de vardı bu hata.)
* Konuşmalardaki ses ayarı hassas değil, çok az fark yaratıyor. (Son sürümde düzeldi mi emin değilim henüz.)
* Hotspot ve USB int. paylaşımı artık çalışıyor.

Geril bildirim yapabilmek için bir telegram grubu falan açarsanız @Sigur arkadaşımla beraber test edip size sorunları bildirebiliriz stabiliteyi artırmanız için :D

Sigur

Üye
Üye
Cihaz
General Mobile gm 5 plus
FDE.ai sağ olsun art ı temizleyince telefonun animasyonları birazcık daha akıcı oluyor.
Hotspot da şifreyi değiştirince telefon donuyor ve öyle kalıyor.
Konuşmalar da ya ses çok yüksek oluyor yada çok düşük oluyor bir ortası yok.
Kulaklık konusunda ise ben pek fazla kulaklık kullanmıyorum o yüzden diyeceğim bir şey yok.

omerakgoz34

Üye
Üye
Cihaz
GM 5 Plus
Ek olarak:
* Kapalı şarj (offline charge) çalışmıyor. Sürekli yeniden başlatıyor kendini.
* Bu resimdeki gibi bazen navigasyon çubuğundaki tuşların yarısı gidiyor.

omerakgoz34

Üye
Üye
Cihaz
GM 5 Plus
* OTG çalışmıyor
* Ses kayması da sadece kablolu kulaklıkta oluyor, kablosuz BT kulaklıklarda olmuyor.

DarylDixon

Üye
Üye
Cihaz
Gm5+d
Telegram'daki "Shamrock Updates - OFFICIAL" kanalında ve sourceforge'da paylaşılan LOS17.1 2020.7.15 sürüm ROM'u kurdum ama nedense geri bildirim yapmak için herhangi bir yol bulamadım :/

Geri bildirim yapmak için herhangi bir yol var mı?

Ayrıca ROM'ları kimin/kimlerin yaptığını da bilmiyorum ama @Rockzyrain sen yapıyorsun gibi geliyor :)

Ben yine de bulduğum bazı sorunları buraya yazayım:
* Arayüz performansı birazcık düşük ama eskisinden çok daha iyi.
* Kulaklıktaki sesler birazcık sağa kayık. (kulaklığım veya müzikle ilgili değil, kesin anlamda test ettim ve eski sürümde de vardı bu hata.)
* Konuşmalardaki ses ayarı hassas değil, çok az fark yaratıyor. (Son sürümde düzeldi mi emin değilim henüz.)
* Hotspot ve USB int. paylaşımı artık çalışıyor.

Geril bildirim yapabilmek için bir telegram grubu falan açarsanız @Sigur arkadaşımla beraber test edip size sorunları bildirebiliriz stabiliteyi artırmanız için :D
Android 10 mu geliyor bizim haberimiz yok :P

Joseph

Üye
Üye
Cihaz
General Mobile GM5 Plus
bootlogo da kalıyor bende yaptığınız adımları söyler misiniz? hata mı yapıyorum aceba. Pİxel Pie kullanıyorum.