Hoşgeldiniz <3

Forum Android'e kayıt olarak yeni konular açabilecek, açılmış konulara cevap verebilecek ve 50K+ Kayıtlı kullanıcı ile etkileşim kurabileceksiniz.

Şimdi 1 Dakikada Kayıt Ol!

Ses Var Görüntü Yok

dogukan5500

Cupcake
Cupcake
Öncelikle herkese iyi forumlar dilerim. Başlıkta belirttiğim gibi telefonum çalışır durumda ancak ekran simsiyah.Android Pie crDroid custom romunu kurmak istedim,bu arada twrp 3.2.3.0 ile backup yaptım.Romu kurmadan önce son kez telefonda gezinip eksiklerim var mı diye yeniden başlatmak istedim ancak ekrana görüntü gelmedi.Vysor aracılığı ile bakınca telefonla oynayabiliyorum ancak ekranım simsiyah kaldı ne yapmam gerekiyor sizce? Şimdiden teşekkürler herkese

KiNGHaZe

Pie
Genel Direktör
Öncelikle herkese iyi forumlar dilerim. Başlıkta belirttiğim gibi telefonum çalışır durumda ancak ekran simsiyah.Android Pie crDroid custom romunu kurmak istedim,bu arada twrp 3.2.3.0 ile backup yaptım.Romu kurmadan önce son kez telefonda gezinip eksiklerim var mı diye yeniden başlatmak istedim ancak ekrana görüntü gelmedi.Vysor aracılığı ile bakınca telefonla oynayabiliyorum ancak ekranım simsiyah kaldı ne yapmam gerekiyor sizce? Şimdiden teşekkürler herkese
Twrp'ye girip yeniden rom atın.

dogukan5500

Cupcake
Cupcake
Cihazdaki sorun yazılımsal olmayabilir.
Ne yapabilirim ki hocam,internetten baktım biraz kimisi soket çıkmış olabilir diyor.Ekran soketini bulamıyorum ama kasanın arkasını açtım,servise veresim de yok,bir anda oldu herşey normaldi soketlik birşey yok bence,başka nasıl yükleyebilirim ki herhangi bir romu?

KiNGHaZe

Pie
Genel Direktör
Ne yapabilirim ki hocam,internetten baktım biraz kimisi soket çıkmış olabilir diyor.Ekran soketini bulamıyorum ama kasanın arkasını açtım,servise veresim de yok,bir anda oldu herşey normaldi soketlik birşey yok bence,başka nasıl yükleyebilirim ki herhangi bir romu?
Qfil yazılımını atmayı dene bakalım.

dogukan5500

Cupcake
Cupcake
Qfil yazılımını atmayı dene bakalım.
Bir deneyeyim hocam durumu yazarım teşekkür ederim :)
Post automatically merged:

Bir deneyeyim hocam durumu yazarım teşekkür ederim :)
Hocam qfil yapamadım desem? :D Telefonu ya qfil moduna alamıyorum ya da bilgisayar görmüyor. https://www.forumandroid.com/konu/gm-5-qfil-stock-rom-2018-eylul-guncellemesi-dahil.13077/ bu konudaki qfil driver'ı da indiremedim bu arada.Kota uyarısı veriyor Google Drive.Ne yapmamı önerirsiniz?

Son düzenleme:
Şuan neredeyse aynı durumu yaşıyorum ses var ekranda arkada ışık da var ama görüntü yok,pc telefonu görüyor.Lütfen yardım edin.

Sende qfil rom atmayı deneyebilirsin.
normal usb kablo ile başarabilir miyim? ve gm5 qfil rom denesem uygun olur mu?
Telefon gm4g single,crackling twrp kurup recoveryi açtım,crackling modem,crackling Dotos ve opengapps kurdum,cihazı yeniden başlattığımda arka planda ışık var ama telefonda gm logosu dahil hiçbirşey yazmıyor.Stok romu da denedim sonuç aynı.

Son düzenleme:

KiNGHaZe

Pie
Genel Direktör
normal usb kablo ile başarabilir miyim? ve gm5 qfil rom denesem uygun olur mu?
Telefon gm4g single,crackling twrp kurup recoveryi açtım,crackling modem,crackling Dotos ve opengapps kurdum,cihazı yeniden başlattığımda arka planda ışık var ama telefonda gm logosu dahil hiçbirşey yazmıyor.Stok romu da denedim sonuç aynı.
4g qfil romunu dene.

Çok enteresan,görüntü kendiliğinden gitmişti,pili çıkarıp yeniden taktım şimdi görüntü geldi,çok teşekkür ederim.
Post automatically merged:

Aynı işlemleri yine yaptım sonuçta yine görüntü gitti,crackling modem paketini flaşlayıp crackling twrp 3.2.3'ü flaşlayıp yeniden başlatınca görüntü gidiyor,gm5 romunu kurunca görüntü geliyor..Nedeni ne acaba?

Son düzenleme: