Hoşgeldiniz <3

Forum Android'e kayıt olarak yeni konular açabilecek, açılmış konulara cevap verebilecek ve 50K+ Kayıtlı kullanıcı ile etkileşim kurabileceksiniz.

Şimdi 1 Dakikada Kayıt Ol!

Samsung Sevmeyenler Kulübü

Firebolt

Eclair
Üye
Maliyi bu kadar da kötülemeyin, adrenonun yerini aratmayacaktır.
Sadece Helio ile beraber sevin hocam,o kolpa exynos ve hisilicon kendini yılların ustası Qualcomm ile aynı pahada tutuyor.Mtk chipsetli cihazlar daha ucuza geliyor ama Samsung ve Huawei hiç de ucuz değil[beğenmeme]Ben her zaman Mtk'nın tarafındayım,farkedilmeyecek kadsr performanstan ödün veriyorsun ve aynı donanıma daha ucuza sahip oluyorsun :mafya:

Son düzenleme:

PolataIemdar

Sonunu düşünen kahraman olamaz...
Bölüm Moderatör
Sadece Helio ile beraber sevin hocam,o kolpa exynos ve hisilicon kendini yılların ustası Qualcomm ile aynı pahada tutuyor.Mtk chipsetli cihazlar daha ucuza geliyor ama Samsung ve Huawei hiç de ucuz değil[beğenmeme]Ben her zaman Mtk'nın tarafındayım,farkedilmeyecek kadsr performanstan ödün veriyorsun ve aynı donanıma daha ucuza sahip oluyorsun :mafya:
Evet farklı görüşlere sahibiz, ne yazik ki ben MTK sevmiyorum performans fazla önemli olmuyor neticede telefondan hack yapmıyoruz ve günün sonunda kazanan stabil çalışan oluyor.