• Forumda özel mesajlaşmalar kapalıdır. İstek, öneri, şikayet durumunda buraya konu açabilirsiniz.

Samsung Note 4 - Ses Sorunu

Saspunas

Froyo
Üye
Telefonda kulaklıkla müzik dinlerken aniden ses aşırı düştü. Çıkardım taktım kulaklığı işe yaramadı. Aynı şey hoparlör'de de geçerli.

Hoparlör'de volume son ses ama anca kulağımı yakınlaştırdığımda sesi duyabiliyorum.

Kulaklığı taktığım zaman cızırtı sesi var ve volume'u son açsam bile onda da çok az duyabiliyorum müziğin sesini.

Denediklerim:
  • Kapatıp açtım
  • Jack girişini temizledim
  • Sıfırladım, hatta stock rom'a döndüm
İlginize şimdiden teşekkürler.

KiNGHaZe

Yorgun bir savaşçı...
Administrator
Premium
Telefonda kulaklıkla müzik dinlerken aniden ses aşırı düştü. Çıkardım taktım kulaklığı işe yaramadı. Aynı şey hoparlör'de de geçerli.

Hoparlör'de volume son ses ama anca kulağımı yakınlaştırdığımda sesi duyabiliyorum.

Kulaklığı taktığım zaman cızırtı sesi var ve volume'u son açsam bile onda da çok az duyabiliyorum müziğin sesini.

Denediklerim:
  • Kapatıp açtım
  • Jack girişini temizledim
  • Sıfırladım, hatta stock rom'a döndüm
İlginize şimdiden teşekkürler.
Stock roma döndüyseniz belli ki yazılımsal bir sorun değil. Servise veya bir telefoncuya gösterin.

Saspunas

Froyo
Üye
Stock roma döndüyseniz belli ki yazılımsal bir sorun değil. Servise veya bir telefoncuya gösterin.
Cevabınız için teşekkürler. Yalnız stock rom'dan sonra Stellio'dan müzik açmaya çalıştığımda "libaudio not found" gibi hatalar çıktı baloncuk olarak. Ses yazılımı varsa Note 4'ün, yazılımsal olarak bir şey yapabilir miyim?