Hoşgeldiniz <3

Forum Android'e kayıt olarak yeni konular açabilecek, açılmış konulara cevap verebilecek ve 50K+ Kayıtlı kullanıcı ile etkileşim kurabileceksiniz.

Şimdi 1 Dakikada Kayıt Ol!

samsung N900 hicbir sekilde rom yuklenmiyor

merhaba arkadaslar oncelikle Azerbeycanda sizlere Selamlar iletiyorum . bir sorunum var menim . ne kadar aradim youtube falan sorunuma cevap bulamiyorum . foruma yazmayi karara aldim . Samsung galaxy note 3 n900 telefonum varir .. bir yildir surekli custom romlar yazarak kullaniyorum ve bir kac gun once telefon kullanilmaz hale geldi .. recovery olarak TWRP yapmisdim . ve hicbir sekilde recovery menusu acilmiyor . download moduna giriyor fakat hicbir sekilde ne odinle neden Samsung tool la rom yukleme (flash) yapamiyorum . Samsung tool da setup connection: eror yaziyor ve odinde ise installing yazip bekliyor uzerinden 10 saat gecse bile hicbir sey olmuyor . telefonu actigimda ozel romun logosu geliyor ve telefon yinede bir turlu acilmiyor . downloadf modunda telefonu actigimda asagdaki seyleri yaziyor
odin mode
product name :SM-N900
CURRENT BINARY :custom
system status : custom
reactivation lock(kk) :off
secure download :endabled
knox warranty void :1
RP SWREV : A4
yazrdim edersiniz cok sevinirim tesekkur ederim

KiNGHaZe

SkayLie
Genel Direktör
Odinle flashlama yaparken aldığın logları ( yüklerken çıkan yazıları odinin tüm halini görecek şekilde) resim olarak buraya atabilir misin ?

tamam hocam bir dakika
gonderiyorum

Otomatik Mesaj Birleştirme :

bu sekilde duruyor ve hicbir tepki vermiyor

KiNGHaZe

SkayLie
Genel Direktör
Cihaz için stock rom indirip (tüm bölümlerini BL-AP-CP-CSC içeren stock romu- bulamazsan boş vakitte bende araştırır upload ederim) yüklemeyi dene. Twrp bölümün zarar görmüş olabilir.

oyle yaparsam yoluna girermi ? samsung toola hic telefonun donanimini bile okumaya izin vermiyor ve flash yapmayada yine izin vermiyor .. donanim zarar gormus ola bilirmi? olursaydi bence telefon hic acilmazdi oyle digilmi ?

Son düzenleme:

KiNGHaZe

SkayLie
Genel Direktör
oyle yaparsam yoluna girermi ? samsung toola hic telefonun donanimini bile okumaya izin vermiyor ve flash yapmayada yine izin vermiyor .. donanim zarar gormus ola bilirmi? olursaydi bence telefon hic acilmazdi oyle digilmi ?
Cihazın partititonları zarar görmüş olabilir ama dediğim gibi deneyin sonuc büyük ihtimalle sizi sevindirir.

soylediginiz stoc romu buldum galiba . yani odinde tum bolumler doldurulacak ... tesekkur ederim kardes insAllah

Viyan56

Froyo
Froyo
Bence sammobileden kendi ülkene ait en güncel sürümü indir bazen farklı ülke yükleyince error veriyor (İnatla Hindistan yazılımı yüklemeye çalışırken öğrendim)

NightShade

Ein Volk, Ein Reich, Ein Führer
Bölüm Moderatör
Telefonu uygulama ile rootlayabilir isen rootlu halde flashify programı ile twrp deneyebilirsin.