• Forumda özel mesajlaşmalar kapalıdır. İstek, öneri, şikayet durumunda buraya konu açabilirsiniz.

Samsung Güncelleme

KiNGHaZe

Yorgun bir savaşçı...
Yönetici
Moderatör  
hayır çözümü var. knox sayaç sıfırlamayla ilgili sonuçların gizlenmesi için samsung arama motorlarına para ödüyor. Malesef diye bir kelme de yok: http://www.tdk.gov.tr/index.php?option=com_gts&kelime=maalesef
Knox yazılımsal çalışmıyor. Eski s3 mini tarzı telefonlarda öyleydi, eski telefonlarda evet sıfırlanabilir. Bahsedilen telefon için böyle bir şey mümkün değil. Ayrıca konumunu bile doğru yazmayan dün üye olmuş birinin bana Türkçe profesörü gibi davranması ne bilim...

C++

Cupcake
Üye
Knox yazılımsal çalışmıyor. Eski s3 mini tarzı telefonlarda öyleydi, eski telefonlarda evet sıfırlanabilir. Bahsedilen telefon için böyle bir şey mümkün değil. Ayrıca konumunu bile doğru yazmayan dün üye olmuş birinin bana Türkçe profesörü gibi davranması ne bilim...
ne alaka konumumu yazmak istemedim. profesör gibi davranmadım doğrusunu söyledim sadece. tdk'dan daha mı iyi biliyorsun?

KiNGHaZe

Yorgun bir savaşçı...
Yönetici
Moderatör  
ne alaka konumumu yazmak istemedim. profesör gibi davranmadım doğrusunu söyledim sadece. tdk'dan daha mı iyi biliyorsun?
Konuyla alakalı cümleler kur, konuyu saptırmana gerek yok. Ben arkadaşa yardım etmek için bir şey yazıyorum bana türkçe dersi vermeye kalkıyorsunuz. KnoX Sayacı "0x1" olduğunda yeni telefonlarda geri dönüşü yok bu kadar basit.

C++

Cupcake
Üye
Konuyla alakalı cümleler kur, konuyu saptırmana gerek yok. Ben arkadaşa yardım etmek için bir şey yazıyorum bana türkçe dersi vermeye kalkıyorsunuz. KnoX Sayacı "0x1" olduğunda yeni telefonlarda geri dönüşü yok bu kadar basit.
her neyse bunu her telefoncu yapamıyor ama yapanlar var D:. s8'de de sıfırlanmıyordu telefoncu nasıl yaptıysa sıfırlamış

Viyan56

Gingerbread
Android Üye
Üye
Samsung health uygulaması için çözüm var build proptan birsatır değiştirmek yeterli ama sadece health için güvenli klasör için etki etmez ve bildiğim kadarıyla o sayacı sıfırlamak yeni cihazlarda imkansız bunu yabancılar yapamıyorken türkiyede yapılması acayip mantıksız geldi