Samsung Güncelleme

desparecido54

Gingerbread
Froyo
Arkadaşlar Samsung SM-G610F/DS modeli var ROOT rom falan yok cihaz da orjinal rom yüklü. 6.0.1 Android sürümü yüklü. herhangi bir güncelleme gelmeyecek mi ? 6.0.1 de kaldı ne yapmam lazım bilgilendirme yapar mısınız

NightShade

Ein Volk, Ein Reich, Ein Führer
Pie
Eğer OTA yolu ile güncelleme gelmediyse o zaman odin programı yardımı ile güncel sürüme yükseltebilirsiniz.

desparecido54

Gingerbread
Froyo
Tam olarak ne zaman geldi 8.1 güncellemesi sana ? Ayrıca Stock ROM muydu
Post automatically merged:

Eğer OTA yolu ile güncelleme gelmediyse o zaman odin programı yardımı ile güncel sürüme yükseltebilirsiniz.
Deneyeceğim ama normal olarak neden gelmedi onu anlamadım. En son ekim 2016 güvenlik güncellemesi geldi o zamandan sonra hiç gelmedi

NightShade

Ein Volk, Ein Reich, Ein Führer
Pie
Tam olarak ne zaman geldi 8.1 güncellemesi sana ? Ayrıca Stock ROM muydu
Post automatically merged:

Deneyeceğim ama normal olarak neden gelmedi onu anlamadım. En son ekim 2016 güvenlik güncellemesi geldi o zamandan sonra hiç gelmedi
Google hizmetlerinden kaynaklı bir sorun olabilir.

Viyan56

Gingerbread
Froyo
Odin ile yükle ya bende de aynı durumdu Odin ile yükledim otadan kaldırmışlar galiba android 6'dan yükseltme olmuyor

desparecido54

Gingerbread
Froyo
Bu sammobile sitesinden indirmeye çalışıyorum yazılımı ama aşırı yavaş iniyor çözümü var mı

quiec

Cupcake
Üye
Tam modeli bulun updatoda G610F ile G610F/DS uyumlu olmaya bilir[HIDE][/HIDE]

Viyan56

Gingerbread
Froyo
DS sadece sual simi ifade eder g610f diye aratmanız yeterli zaten bende de G610F/DS diye geçiyordu android 6'da iken