Nougat Samsung Galaxy J5 Prime [SM-G570F] Stock Rom

KiNGHaZe

Yorgun bir savaşçı...
Emektar
b_samsung-galaxy-j5-prime-1.png

G570F (Türkiye) için en son güncellemeleri almış (2018-01-04) stock romu sizinle paylaşmak istedim arkadaşlar.​

1.Cihazınızı kapatın aynı anda Ses Kısma + Menü + Power Yani Açma Kapama Tuşlarına basarak basılı tutarak tekrar açın resimdeki gibi

2. Uyarı geldiğinde bir defa ses açma tuşuna basarak telefonunuzu download moda alın ve bilgisayarınıza bağlayın.

3. Odin programını çalıştırın ve ID:COM kısmında cihazınızın görünmesini bekleyin

4. Addedd uyarısını ve cihazınızı ID:COM kısmında gördükten sonra aşağıdaki resimde gösterildiği gibi dosyaları sırasıyla programa belirtin.

STOCK ROM.png

Not!:Odinde re-partition kısmı seçili olmayacak dikkat edin cihazınız yeniden açılana kadar bekleyin Yaklaşık 3 dakika sürecektir Anlattıklarımı eksiksiz yaparsanız sorunsuz bir biçimde yükleyebilirsiniz oluşabilecek hasarlardan dolayı şahsım ve OneLabs Ailesi sorumlu tutulamaz.

İçeriği görebilmek için önce cevap yazmalısınız.

teknopat

Cupcake
Üye
Konunun anlatımı çok iyi yanlız şu an telefonumda 8.0 var.Root arıyorum ve bulamdım yardımcı olabilirsiniz

Edward

Android destek
Pie
Konunun anlatımı çok iyi yanlız şu an telefonumda 8.0 var.Root arıyorum ve bulamdım yardımcı olabilirsiniz
Oem kilidiniz açıksa cihazınızla uyumlu twrp yükleyip Supersu ya da Magisk dosyalarını flashlamanız yeterli olur.
Post automatically merged:

Ya da Odin programı ile bu işlemi yapabilirsiniz, ama sanıyorum ki yine OEM açmanız gerekecek eğer isterseniz ODİN ile yüklemeyi de anlatabilirim.

Son düzenleme:

teknopat

Cupcake
Üye
Oem kilidiniz açıksa cihazınızla uyumlu twrp yükleyip Supersu ya da Magisk dosyalarını flashlamanız yeterli olur.
Post automatically merged:

Ya da Odin programı ile bu işlemi yapabilirsiniz, ama sanıyorum ki yine OEM açmanız gerekecek eğer isterseniz ODİN ile yüklemeyi de anlatabilirim.
Oem kilidini açmak root trwp bulamadım