• Forumda özel mesajlaşmalar kapalıdır. İstek, öneri, şikayet durumunda buraya konu açabilirsiniz.

S8 plus 955U hakkinda destek

Suares10

Cupcake
Üye
Merhaba forumda yeniyim . Konuyu yanlis yere actiysam kusra bakmayin. Amerikadan alinma samsung s8 plus 955u model cihazim var. Imei konusunda destege ihtiyacim var. Bu cihaza imei kopyalama yapabilirmiyim. Tesekurler

KiNGHaZe

Yorgun bir savaşçı...
Administrator
Premium
Cihazın android sürümü ne ?

KiNGHaZe

Yorgun bir savaşçı...
Administrator
Premium
Bildiğim kadarıyla 9 sürümü için henüz yeni yeni imei atma işlemleri başladı.Box yazılımına ihtiyacın var ancak crackli sürümlerde bir sürü hata çıkıyor. Orjinal fiyatı da yüksek. Bu yüzden cert patch yapabilen bir telefoncuya gidip ücretini ödemen gerek.

Suares10

Cupcake
Üye
Bildiğim kadarıyla 9 sürümü için henüz yeni yeni imei atma işlemleri başladı.Box yazılımına ihtiyacın var ancak crackli sürümlerde bir sürü hata çıkıyor. Orjinal fiyatı da yüksek. Bu yüzden cert patch yapabilen bir telefoncuya gidip ücretini ödemen gerek.
Bodrumdayim ve kimse yapamiyor. Burda ucretli yaptirabilecegim kimse varmidir.

KiNGHaZe

Yorgun bir savaşçı...
Administrator
Premium
Sanmıyorum kimsede box olduğunu :(

Viyan56

Gingerbread
Android Üye
Üye
Ben 955f vardı box olmadan hicbir yolu yok cert patch lazım onu da normal koşullarda biz yapamıyoruz şimdilik :/ keşke boxlar biraz ucuzlasa
Post automatically merged:

Ha bir telefoncu 250 demiş imei için ama arkadaşım olay çıkararak 150 vermiş nasıl kabul ettirmiş bilmiyom chimera tool sitesinden baktım harbi 250 liraya denk geliyordu