Hoşgeldiniz <3

Forum Android'e kayıt olarak yeni konular açabilecek, açılmış konulara cevap verebilecek ve 50K+ Kayıtlı kullanıcı ile etkileşim kurabileceksiniz.

Şimdi 1 Dakikada Kayıt Ol!

S7 edge root twrp o mb

Titan Rain

Cupcake
Cupcake
Merhaba Arkadaslar bugun ilk defa root aticaktim cihaza stock roma twrp yuklu 3.2.3.0 versiyonu 0 mb gozukuyor format data yaptim sonra 25 gb oldu dm-verity flashladim tamam sonra magisk flashladim normal rom acildi cihaz rootlu magisk var sikinti yok ama twrp acinca gene 0 mb data ama stock rom degil de custom rom varken boyle degil hersey normal yok mu bunun cozumu ? s7 edge oreo son surum cihaz

KiNGHaZe

Katılımsız Program Uzmanı
Genel Yönetici
Merhaba Arkadaslar bugun ilk defa root aticaktim cihaza stock roma twrp yuklu 3.2.3.0 versiyonu 0 mb gozukuyor format data yaptim sonra 25 gb oldu dm-verity flashladim tamam sonra magisk flashladim normal rom acildi cihaz rootlu magisk var sikinti yok ama twrp acinca gene 0 mb data ama stock rom degil de custom rom varken boyle degil hersey normal yok mu bunun cozumu ? s7 edge oreo son surum cihaz
Format data>reboot recovery >root>reboot recovery>dm bu şekilde dene bakalım

Titan Rain

Cupcake
Cupcake
EVET Arkadaşlar Çözümü Buldum 13.00 başladım bu işe 50 kere oreo stock rom atmışımdır

1.Stock romu odin ilk ile tekrar yükleyin temiz kurulum olsun frp kilidini kapattın usb debug açın cihazı kapatın

2.download mode alın twrp indirin yüklerken bunları yapın F. Reset Time and Auto Reboot tikini kaldırın

3.Yükledikten sonra cihazı recovery mode alın cihaz açılırsa bu işlemleri tekrar uygylamınız lazım hızlı olmalısınız

4.Twrp açıldıktan sonra Wipe -->>> format data yapın

5.reboot --->>> recovery yapın

6.install -->>>> SuperSU-v2.82-SR5-20171001224502 yükleyin magisk kesinle yüklemeyin sonra tekrar reboot --->>recovery

7.install --->>>> not no-verity-opt-encrypt-6.0 yükleyin sonra tekrar reboot --->>recovery

8.şimdi reboot--->>>system bu kadar arkadaşlar bu şekilde çözdüm