• Forumda özel mesajlaşmalar kapalıdır. İstek, öneri, şikayet durumunda buraya konu açabilirsiniz.

Çözüldü S Health Kök Dizinli Bir Cihazda Açılamaz Hatası

swach

Cupcake
Üye
j7 Core cihaza sahibim. Cihazımda root yok. İmeı repair işlemi yapılmadı özellikle telefon kutusuna baktım aynı imeı ama Samsung Healt'a girerken "Yeni bir güvenlik ilkesi nedeniyle Samsung Healt, kök dizinki bir cihada açılamaz. " diyor. sorunun sebebini ve çözümü bilenler yardım edebilir mi ? Teşekkürler

- İyi Forumlar...

KiNGHaZe

Yorgun bir savaşçı...
Süpervizör
Daha önce root atmış veya bir şekilde knox'u tetiklemiş olmalısınız. Yazılımsal olarak bir problem ile odin ile stock rom atmayı deneyin. Forumda konusu var.Eğer knox yüzünden ise geri dönüşü yok.

swach

Cupcake
Üye
a
Daha önce root atmış veya bir şekilde knox'u tetiklemiş olmalısınız. Yazılımsal olarak bir problem ile odin ile stock rom atmayı deneyin. Forumda konusu var.Eğer knox yüzünden ise geri dönüşü yok.

az önce stock rom yükledim. Aynı değişen bir şey yok.

KiNGHaZe

Yorgun bir savaşçı...
Süpervizör
Download moda girip KnoX Sayacı "0x1 mi kontrol eder misin ? Eğer öyleyse çözümü yok.

Viyan56

Honeycomb
Android Üye
Üye
Samsung health kullanmak mümkün ama bunun için root lazım root atıp build propta bir değer değişince oluyor

Soltan

10
Moderatör  
Knox'u tetiklediysen bunun geri dönüşü olmaz. Samsung Pass, S Health ve internet tarayıcısında gizli mod'u kullanamazsın.

Cihazın rootlu ise build.prop'dan ro.config.tima=1 satırını bulup buradaki 1 değerini 0 olarak değiştirir ve kaydedersen kullanmaya devam edebilirsin.

swach

Cupcake
Üye
Knox'u tetiklediysen bunun geri dönüşü olmaz. Samsung Pass, S Health ve internet tarayıcısında gizli mod'u kullanamazsın.

Cihazın rootlu ise build.prop'dan ro.config.tima=1 satırını bulup buradaki 1 değerini 0 olarak değiştirir ve kaydedersen kullanmaya devam edebilirsin.

root yok