• Forumda özel mesajlaşmalar kapalıdır. İstek, öneri, şikayet durumunda buraya konu açabilirsiniz.

KİLİT ROM Kurarken Hata Alıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TheDifrrence

Üye
Üye
Cihaz
Casper via g1 plus
TWRP da install kısmından casper via g1 plus romunu seçince "Invalid zip file format!" Error instaling zip file '/sdcard/Casper_G1_PLUS_c2.0.1_20181106_Casper_Official_Firmware_File_By_Support.HalabTech.com_(1)[2]_1.zip'" hatasını alıyorum bunun sebebi nedir?

Venom

Moderatör
Moderatör
Cihaz
Hulkbuster
TWRP da install kısmından casper via g1 plus romunu seçince "Invalid zip file format!" Error instaling zip file '/sdcard/Casper_G1_PLUS_c2.0.1_20181106_Casper_Official_Firmware_File_By_Support.HalabTech.com_(1)[2]_1.zip'" hatasını alıyorum bunun sebebi nedir?
ZİP dosyası hatalı diyor. Düzgün bir şekilde indirdiğinize dikkat edin.

TheDifrrence

Üye
Üye
Cihaz
Casper via g1 plus
Tabi ki olur [:D] dosyayı TWRP'ye uygun bir şekilde indirin [;)]
twrp sitesine girdiğim zaman casper via g1 plus ile ilgili bir şey göremediğim için başka bir siteden indirmiştim o sitede de uzantının sonu rar olduğu için sorun yarattı şahsen nasıl yapacağımı bilmiyorum :(

Venom

Moderatör
Moderatör
Cihaz
Hulkbuster
twrp sitesine girdiğim zaman casper via g1 plus ile ilgili bir şey göremediğim için başka bir siteden indirmiştim o sitede de uzantının sonu rar olduğu için sorun yarattı şahsen nasıl yapacağımı bilmiyorum :(
İnternette videolu anlatımlar vardır illa ki, bir de onlara bakın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...