• Forumda özel mesajlaşmalar kapalıdır. İstek, öneri, şikayet durumunda buraya konu açabilirsiniz.

[ROM - 7.1.1 - D855] XOSP for LG G3

Hawk

Android Üye
Üye
Cihaz
LG G4

LG G3 D855 cihazı için performanslı,kişiselleştirmesi bol 7.1.1 Nougat romudur.
Yapılacak işlemlerden ben ve Forum One Team sorumlu değildir.

- Performansı iyi ama diğer romlara göre hantal biraz.Pili iyi gidiyor.
- Kasma,donma yoktur.
- Kamera çekimleri gayet iyi.
- Ayarlarda birçok özelleştirme mevcuttur.Saymakla bitmez.
- Oyun performansı gayet iyi.
- Xperia uygulamaları vardır.
- Ram kullanımı oldukça düşüktür.
- Çift tıklama vardır.
- Daha iyi bir kullanım için pili tamamen bitirin ve %100 şarj edin.

Hata : Hata yoktur.

! TWRP 3.0.2 Recovery ile kurulması tavsiye edilir. 3.0 öncesinde hata verebilir. !
- Wipe kısmına basın.Advanced Wipe seçeneğinden Cache / Dalvik - Art Cache/ System / Data seçeneklerini seçin sonra INSTALL bölümünden romun dosyasını seçin ve yükleyin.Daha sonra GAPPS paketini yükleyin.

İçeriği görebilmek için önce cevap yazmalısınız.
ROM OS Versiyon: 7.1.1
ROM Kernel: 3.4.x 
Taban : CyanogenMod

DeathSoons

Üye
Üye
Cihaz
LG G3
Fulmics 6.7Den buna geçicem xperia arayüzüne merakım vardı zaten inşallah değer
twrp 3.0.2 nereden bulacaz bende 2.8 var

Hawk

Android Üye
Üye
Cihaz
LG G4

DeathSoons

Üye
Üye
Cihaz
LG G3
O zaman neden download linki bıraktın yukarıda yorumları okumadan indirdim gapps kurmayı denedim hata verdi zaten
Xosp apps linki yok zaten. Gapps linki var. Gapps yüklemeniz lazım. Pico Nano veya Micro deneyin.

Xosp apps ayrı Gapps ayrı.
[/quote]

Neyse zaten bir sürü Nougat rom denedim hiç birini beğenmedim 6.0 fulmics geri döndüm.
Bu arada site çok güzel her aradığımı buluyorum yorumlara da cevap veriyor adminler teşekkürler

ediktepe

Üye
Üye
Cihaz
LG G3
Daha önce XOSP 7.1.1'i LG G2'im de denemiştim çok memnun kaldım. Şimdi G3'üme yükleyeceğim. Ancak sayın adminler xda'dan cevap gelmiyor size sorayım dedim. G3'te kurduğum her nougat romda benim titreşim motorum sıkıntılı çalışıyor. Bir çalışıyor bir çalışmıyor. Stock rom'da sorun yok gibi ama nougat romlarda titreşim sıkıntısı yaşıyorum.
Acaba bununla ilgili bir yazı felan varmı rom'un resmi sitesinde? Bug yok yazıyor ama yinede aklıma takıldı. Yoksa artık titreşim motorumu yaptıracağım. Teşekkürler One-Teams ekibi. Paylaşımlarınız çok güzel.

Hawk

Android Üye
Üye
Cihaz
LG G4
Daha önce XOSP 7.1.1'i LG G2'im de denemiştim çok memnun kaldım. Şimdi G3'üme yükleyeceğim. Ancak sayın adminler xda'dan cevap gelmiyor size sorayım dedim. G3'te kurduğum her nougat romda benim titreşim motorum sıkıntılı çalışıyor. Bir çalışıyor bir çalışmıyor. Stock rom'da sorun yok gibi ama nougat romlarda titreşim sıkıntısı yaşıyorum.
Acaba bununla ilgili bir yazı felan varmı rom'un resmi sitesinde? Bug yok yazıyor ama yinede aklıma takıldı. Yoksa artık titreşim motorumu yaptıracağım. Teşekkürler One-Teams ekibi. Paylaşımlarınız çok güzel.
Büyük ihtimal sizin telefonunuzdan kaynaklanıyor.

ediktepe

Üye
Üye
Cihaz
LG G3
Büyük ihtimal sizin telefonunuzdan kaynaklanıyor.
[/quote]
Bende öyle düşünmeye başladım. Neyse titreşimsiz de yaşaya bilirim. Teşekkürler.

Jokerci19

Üye
Üye
Cihaz
Lg g3
Eski sürüm lerde sony paketini flashliyorduk bunda yok mu acaba

MMTK

Üye
Üye
Cihaz
lenovo a 7000- xiaomi mi6x- lg g3
EROR 7 HATASI ALLIYORUM TWRP DEĞİŞTİRMEK İSTEMYORUM YEDEK İMEİVAR ACABA BUİLDPROP DOSYASI BULABİLİRMİYİZ
Post automatically merged:

KONUYU HORTLATMA YAPMIYORUM BU ARADA :) İHTİYACIM VAR

Son düzenleme: