[ROM][4.2.2][E-TAB4] SimpL RoM Beta 2 | Forum Android - Android Topluluk Forumu

[ROM][4.2.2][E-TAB4] SimpL RoM Beta 2

OneLabs Ailesine Hoşgeldiniz
Daha fazlası için ücretsiz üye olabilirsiniz

Önemli! : Size daha iyi hizmet vermek adına web sitemiz üzerinde reklam gösterimi yapılmaktadır.
Daha az reklam görmek için üye olabilirsiniz.

Kayıt Ol
29 Kasım 2017
30
39
0
Rom gayet başarılı. Latroma göre daha hızlı ve stabil diyebilirim. Ve eklenen o birkaç özellikte tablete can vermiş ve bunu xposed eklentileri, uygulamalar vb. Kullanarak romu yapboz gibi değil de rom içine entegre ederek bir bütün halinde sunmuş. Tebrik etmek lazım :)

Öneri olarak, gezinme tuşlarını özelleştirme ekleyebilirsin. Uzun basmalarda Geri tuşu Uygulamayı sonlandırma, home tuşu PowerMenu, Pencerelere uzun basmada da ses panalinin açılması çok kolaylık sağlıyor. (Gravitybox ile yapıyordum bende)
Zaten romun içine entegre etmekteki amacım romun ağırlaşmaması idi.Söylediğin özellikleri eklemeyi deniycem.

7 Temmuz 2018
6
2
9
22
İstanbul
Merhaba. Bir süre LatRom kullandıktan sonra performansında kayıp yaşadım ve rom'u yenilemeyi düşündüm. Simply Rom, kesinlikle LatRom dan daha hızlı, akıcı. Teşekkür ederim elinize sağlık.

Tek sorum olacaktı. Açıkcası bu tableti sadece Kodi üzerinden film/tv izlemek için kullanıyorum ve alt navigasyon tuşları beni inanılmaz rahatsız ediyor. Kullanmadığım zaman yok olmalarını sağlayacak kolay bir yöntem var mıdır?

29 Kasım 2017
30
39
0
Merhaba. Bir süre LatRom kullandıktan sonra performansında kayıp yaşadım ve rom'u yenilemeyi düşündüm. Simply Rom, kesinlikle LatRom dan daha hızlı, akıcı. Teşekkür ederim elinize sağlık.

Tek sorum olacaktı. Açıkcası bu tableti sadece Kodi üzerinden film/tv izlemek için kullanıyorum ve alt navigasyon tuşları beni inanılmaz rahatsız ediyor. Kullanmadığım zaman yok olmalarını sağlayacak kolay bir yöntem var mıdır?
Bu linkten :
Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.
siteye girin.Aşağıya doğru inip ahsk-3.1.apk ya tıklayın .programı indirip kurun.
Uygulamaya girip root izni verin. Daha sonra sağ üstten aktifleştirin. Navbar ı kullanmak istediğiniz zaman alttaki kırmızı bölümden yukarı kaydırın. Yalnız uygulama test aşamasında olduğu için tabletini biraz kastırabilir. Kolay gelsin.

lepergnome

Cupcake
Üye
7 Temmuz 2018
6
2
9
22
İstanbul
Bu linkten :
siteye girin.Aşağıya doğru inip ahsk-3.1.apk ya tıklayın .programı indirip kurun.
Uygulamaya girip root izni verin. Daha sonra sağ üstten aktifleştirin. Navbar ı kullanmak istediğiniz zaman alttaki kırmızı bölümden yukarı kaydırın. Yalnız uygulama test aşamasında olduğu için tabletini biraz kastırabilir. Kolay gelsin.
Forumun uzun süre bakımda kalmasından dolayı cevabınızı görmemiştim, şu yolu takip ettim;
Google Play üzerinden Navigation Bar Remover/Activator uygulamasını
. Zaten root hazır olduğu için kolayca kaldırdım ve zaman ayarı yapabildiğim alternatif başka bir navigasyon tuşu indirip hallettim

Size bir sorum daha olacak,
Ben bu tableti HDMI üzerinden televizyon/projeksiyonuma bağlamak istiyorum. Cihaz bunu destekler mi? Destekliyorsa önerebileceğiniz kablo var mıdır? (televizyonum smart tv değil)

Teşekkür ederim.