[ROM][4.2.2][E-TAB4] SimpL RoM Beta 2

enesyetkin

Donut
Cupcake
Rom gayet başarılı. Latroma göre daha hızlı ve stabil diyebilirim. Ve eklenen o birkaç özellikte tablete can vermiş ve bunu xposed eklentileri, uygulamalar vb. Kullanarak romu yapboz gibi değil de rom içine entegre ederek bir bütün halinde sunmuş. Tebrik etmek lazım :)

Öneri olarak, gezinme tuşlarını özelleştirme ekleyebilirsin. Uzun basmalarda Geri tuşu Uygulamayı sonlandırma, home tuşu PowerMenu, Pencerelere uzun basmada da ses panalinin açılması çok kolaylık sağlıyor. (Gravitybox ile yapıyordum bende)
Zaten romun içine entegre etmekteki amacım romun ağırlaşmaması idi.Söylediğin özellikleri eklemeyi deniycem.

Crazyboy56

Cupcake
Cupcake
Rom cok güzel ve stabil olmus ellerine sağlık.
Final romu nezaman geliyor sabırsızlıkla bekliyorum?

Crazyboy56

Cupcake
Cupcake
Tam tarih veremiycem ama 1 aya kadar hazır olur heralde. Rom ile ilgili önerileriniz varsa söylemeyi ihmal etmeyin ?
Romun icine oyun modu gibi basit birsey varmi eklersen cok guzel olur free fire filan az bisi kasiyor da bide bildirim panelinden cok sıkıldım valla daha eglenceli ve basit birsey yapabilirsen cok guzel olacak.

lepergnome

Cupcake
Cupcake
Merhaba. Bir süre LatRom kullandıktan sonra performansında kayıp yaşadım ve rom'u yenilemeyi düşündüm. Simply Rom, kesinlikle LatRom dan daha hızlı, akıcı. Teşekkür ederim elinize sağlık.

Tek sorum olacaktı. Açıkcası bu tableti sadece Kodi üzerinden film/tv izlemek için kullanıyorum ve alt navigasyon tuşları beni inanılmaz rahatsız ediyor. Kullanmadığım zaman yok olmalarını sağlayacak kolay bir yöntem var mıdır?

enesyetkin

Donut
Cupcake
Merhaba. Bir süre LatRom kullandıktan sonra performansında kayıp yaşadım ve rom'u yenilemeyi düşündüm. Simply Rom, kesinlikle LatRom dan daha hızlı, akıcı. Teşekkür ederim elinize sağlık.

Tek sorum olacaktı. Açıkcası bu tableti sadece Kodi üzerinden film/tv izlemek için kullanıyorum ve alt navigasyon tuşları beni inanılmaz rahatsız ediyor. Kullanmadığım zaman yok olmalarını sağlayacak kolay bir yöntem var mıdır?
Bu linkten : Link siteye girin.Aşağıya doğru inip ahsk-3.1.apk ya tıklayın .programı indirip kurun.
Uygulamaya girip root izni verin. Daha sonra sağ üstten aktifleştirin. Navbar ı kullanmak istediğiniz zaman alttaki kırmızı bölümden yukarı kaydırın. Yalnız uygulama test aşamasında olduğu için tabletini biraz kastırabilir. Kolay gelsin.

lepergnome

Cupcake
Cupcake
Bu linkten : Link siteye girin.Aşağıya doğru inip ahsk-3.1.apk ya tıklayın .programı indirip kurun.
Uygulamaya girip root izni verin. Daha sonra sağ üstten aktifleştirin. Navbar ı kullanmak istediğiniz zaman alttaki kırmızı bölümden yukarı kaydırın. Yalnız uygulama test aşamasında olduğu için tabletini biraz kastırabilir. Kolay gelsin.
Forumun uzun süre bakımda kalmasından dolayı cevabınızı görmemiştim, şu yolu takip ettim;
Google Play üzerinden Navigation Bar Remover/Activator uygulamasını indirdim. Zaten root hazır olduğu için kolayca kaldırdım ve zaman ayarı yapabildiğim alternatif başka bir navigasyon tuşu indirip hallettim

Size bir sorum daha olacak,
Ben bu tableti HDMI üzerinden televizyon/projeksiyonuma bağlamak istiyorum. Cihaz bunu destekler mi? Destekliyorsa önerebileceğiniz kablo var mıdır? (televizyonum smart tv değil)

Teşekkür ederim.

enesyetkin

Donut
Cupcake
Si[BGCOLOR=transparent]ze bir sorum daha olacak,[/BGCOLOR]
Ben bu tableti HDMI üzerinden televizyon/projeksiyonuma bağlamak istiyorum. Cihaz bunu destekler mi? Destekliyorsa önerebileceğiniz kablo var mıdır? (televizyonum smart tv değil)

Teşekkür ederim.
Bildiğim kadarıyla desteklemiyor.

Resul046

Donut
Cupcake
Kalem dokunmatik üzerinde çalışmıyor yardım edermisiniz

vayvan

Cupcake
Üye
Bende ki E-Tab 4'de ROM kurulu fakat TWRP yok. TWRP kurmam için ne yapmam gerekiyor?

pppie

Üye
Lütfen yardımcı olun büyük hata yapıp buildprop ile android sürmümü yükselttim sistem uygulamaları dışında her ne varsa durduruldu hatası veriyor twrp yükleyemiyorum rom atamıyorum Nasıl Kurtarabilirim

KiNGHaZe

Yorgun bir savaşçı...
Yönetici
Lütfen yardımcı olun büyük hata yapıp buildprop ile android sürmümü yükselttim sistem uygulamaları dışında her ne varsa durduruldu hatası veriyor twrp yükleyemiyorum rom atamıyorum Nasıl Kurtarabilirim
Stock recovery ile mdm yükleme sihirbazını kullanarak stock rom atabilirsin. Buraya tıklayarak ulaşabilirsin.

tufeba

Üye
Tam istedigim gibi gereksiz şeylerin silindigi iyi bir custom rom olmuş ama şu varki oyun oynarken wifi cekmiyor hatasi aliyorum. wifi ile ilgili sorun var. Bir cozüm var mi buna? Ayrıca final sürümünü ne zaman yayinlarsin?

enesyetkin

Donut
Cupcake
Tam istedigim gibi gereksiz şeylerin silindigi iyi bir custom rom olmuş ama şu varki oyun oynarken wifi cekmiyor hatasi aliyorum. wifi ile ilgili sorun var. Bir cozüm var mi buna? Ayrıca final sürümünü ne zaman yayinlarsin?
Wifi ile ilgili cihaz zaten donanımsal olarak wifi ı iyi çekmiyor. Romla alakalı olduğunu düşünmüyorum. Finali yakında paylaşacağım inşallah.