• Forumda özel mesajlaşmalar kapalıdır. İstek, öneri, şikayet durumunda buraya konu açabilirsiniz.

Yardım PUBG den anlayan arkadaşlar bakabilir mi?

Hêjâ

Sik kafalı japon askeri
Yasaklı
Üye
Merhaba sayın arkadaşlarım bildiğiniz üzere PUBG Mobile denen oyunda UC yani gerçek para sistemi vardır ben ise pin aldım ve tanımlamak üzere sitesine girdim fakat öyle bir hata yaptım ki ıd de olan rakamlardan son rakamı yanlış yazdım ve UC lerim yani gerçek paralarım başka hesaba gitti bu UC yi kurtarabilme şansımız varmıdır

DerinDarbe

Cezalı Üye
Yasaklı
Android Üye
Üye
Öncelikle Geçmiş Olsun Diliyorum, keşke oyuna para yatırmasaydınız, kötü olmuş sizin açınızdan. Giden hesabın sahibi ile görüşebilirsiniz bankaya gidip kurtarma şansınız olabilir yani hesap bilgilerinde ki sahibi ile iletişime geçip görüşüp kurtarabilirsiniz. Böylece giden para yanlış hesap taki kişide gerçekten güvenilir ise paranızı geri atacaktır :)

Hêjâ

Sik kafalı japon askeri
Yasaklı
Üye
Öncelikle Geçmiş Olsun Diliyorum, keşke oyuna para yatırmasaydınız, kötü olmuş sizin açınızdan. Giden hesabın sahibi ile görüşebilirsiniz bankaya gidip kurtarma şansınız olabilir yani hesap bilgilerinde ki sahibi ile iletişime geçip görüşüp kurtarabilirsiniz. Böylece giden para yanlış hesap taki kişide gerçekten güvenilir ise paranızı geri atacaktır :)
Yanlış hesaba attım şansıma da oyuna hiç girmeyen bir oyuncu çıktı ulaşamıyorum [:D]