• Forumda özel mesajlaşmalar kapalıdır. İstek, öneri, şikayet durumunda buraya konu açabilirsiniz.

Prisma Photo Editor v3.1.4.380 Premium Mod

Edward

By Phoenix
Süper Moderatör  
Premium
Katılım
8 Nis 2017
Mesajlar
1,147
Puanları
799
Konum
Türkiye


Prisma Photo Editor

Prisma, fotoğraflarınızı resimlere dönüştüren harika fotoğraf efektleri yaratan bir fotoğraf editörü uygulaması. Prisma’nın sanat filtrelerini kullanarak, fotoğrafınızı Picasso, Munch ve hatta Salvador Dali'nin kendisi için boyamış gibi görünmesini sağlayabilirsiniz!

TARZLARIN YANILDIĞI
Prisma’nın sanat filtresi kütüphanesinde 300'den fazla sanat tarzı bulacaksınız. Prisma, aralarından seçim yapabileceğiniz en büyük farklı sanatsal stil koleksiyonuna sahiptir.
En sevdiğini bul!

HER GÜN YENİ SANAT FİLTRE
Prisma her gün yeni bir sanat filtresi yayınlar. Sadece uygulamayı açın ve yeni bir harika Günlük filtre bulacağınızdan emin olun! Ayrıca zaman zaman özel stiller de yayınlarız. Onları da kaçırmayın :)

YARATICILAR TOPLULUĞU
Prisma'nın topluluğuna katılın, yarattıklarınızı paylaşın ve ilham alın. Topluluk tarafından oluşturulan güzel resimlerle dolu bir Besleme var. Diğer kullanıcıları takip edin, yeni yayınları keşfedin ve başkalarıyla sohbet edin.

RESİMLERİNİZİ İNCE TUNE
Resim filtreleri uyguladıktan sonra, görüntü geliştirme araçlarını kullanarak sonuçları geliştirin. Fotoğraf geliştirme modunda, pozlama, netlik, kontrast, parlaklık vb. Gibi çok çeşitli fotoğraf araçları bulabilirsiniz.

İçeriği görebilmek için önce cevap yazmalısınız.
 

Benzer Konular


Üst