Hoşgeldiniz <3

Forum Android'e kayıt olarak yeni konular açabilecek, açılmış konulara cevap verebilecek ve 50K+ Kayıtlı kullanıcı ile etkileşim kurabileceksiniz.

Şimdi 1 Dakikada Kayıt Ol!

[Öneri] Forumda Bu da Bulunsun

drason

Pie
Genel Direktör

Merhaba Forum Android Kullanıcıları ;
Forum Android olarak sizlerle birlikte özellikle Android Ekosistemindeki çoğu cihaza desteğimizi sürdürüyoruz.Çeşitli makaleler,rehberler,ana konular,soru cevap konuları ve birçoğunu sizlere fayda sağlaması için sunuyoruz.
Ancak forumumuzun gelişmesi ve daha çok kitleye sahip olması için bazı cihazlara,yazılımlara veya rehberler üzerinde daha çok durmamız gerektiğini düşünüyorum.
Forumumuzda bulunmayan,eksik olan veya detaylandırılmasını istediğiniz içerikleri bu konu altına yorum atmanızı rica ediyoruz.
Bizler de elimizden geldiği kadarı ile sizin taleplerinizi zaman içerisinde gerçekleştirmeye çalışacağız.
Sizlerde aşağıda istenen konuların paylaşılması için bizlere yardımcı olursanız seviniriz.
Hepinize ilginiz için teşekkür ediyorum.

Son düzenleme:

akifakif

Lollipop
Lollipop
Forumda buda bulunmasın çünkü Hint tanrısı da ayrı yazılır
Ama bu da bulunsun demek istediyseniz oneteams zamanındaki gibi radyo bulunabilir

drason

Pie
Genel Direktör
Forumda buda bulunmasın çünkü Hint tanrısı da ayrı yazılır
Ama bu da bulunsun demek istediyseniz oneteams zamanındaki gibi radyo bulunabilir
O zaman Bu-da bulunsun [:D][:D].Yönetim ekibi ile görüşelim ancak şöyle bir durum da var hocam: Forumda kullanıcı genelde sabit durmuyor konular arasında geziniyor.Doğal olarakta sayfa yenilendiğinde radyo her seferinde yeniden bağlanacak ancak değerlendirilebilir.İlginiz için teşekkür ederim

trkzmn

Nougat
Gingerbread