• Forumda özel mesajlaşmalar kapalıdır. İstek, öneri, şikayet durumunda buraya konu açabilirsiniz.

One Team - IMG Tool V5.1

caneray

∞ One Team ∞
Emektar  

- System Unpack / Repack
- System Sparse / Unsparse
- Brotli Convert
- System IMG -> DAT / DAT -> IMG
- Boot Unpack / Repack
- Recovery Unpack / Repack
- APK Compile / Decompile

System repack edildiğinde TWRP'ye uygun img verir.
Fastboot ile flashlanabilir hale getirmek için Sparse menüsünden IMG'yi sparse edin.

İçeriği görebilmek için önce cevap yazmalısınız.

ByEgeLi

Lollipop
Android Üye
Üye
Eline sağlık süper projelerle geliyorsun.

gungorce

Cupcake
Üye
Merhabalar. Konu hala aktifmi emin değilim ama LG G3 kullanmaktayım elimdeki system.img açtım ancak geri toplanmıyor. Kapat dediğim zaman hemen kapatma işlemini yapıp işleminiz tamamlanmıştır diyor. Ancak ortada herhangi bir toplanmış system.img dosyası bulunmuyor. Yardımcı olabilir misiniz ? Şimdiden teşekkür ederim  :)

erpinik

Üye
tesekkür ederim programla  düzenleme yaptıkdan sonra    yükleme yapıyorum ama   baslangıs animasyonunu okumuyor ?= özelliklerde nasıldegişiklik yapabilirim

drason

Cezalı Üye
 Yaptı bir eşeklik ;/
Üye
Sanırım Geliştiricilik yolunda ve ilerleyen aşamalarda en çok kullanılan Tool . Teşekkürler

KiNGHaZe

Yorgun bir savaşçı...
Yönetici
Co Admin
Programı tam olarak çözemedim. Mesela stock sistem imajını unpack yapıp hiçbir şeye dokunmadan repack yapıp flaşlamayı deniyorum (doğru mu yaptığımı anlama amaçlı) fakat boot animasyonunda takılıyor. Acaba sistem imajını önce sparse/unsparse işleminden sonra mı unpack yapmam gerekiyor ? Yoksa atladığım başka bir şey mi var ? 

Bir sorum da şöyle: TWRP yedeği alındığında system.ext4.win isimli dosya oluşturuyor. Bunu nasıl imaj dosyasına çevirebilirim ? Veya sistem imajını telefondan hangi yolla alabilirim ? 

Yardımcı olabilir misiniz arkadaşlar