• Forumda özel mesajlaşmalar kapalıdır. İstek, öneri, şikayet durumunda buraya konu açabilirsiniz.

ONE FLASHER ANDROID ONE TREBLE GSI QUALCOM CİHAZLAR İÇİN FLASHLAMA ARACI

RELOADED

Uzman
Uzman Üye 

merhaba arkadaşlar sizlere ANDROID ONE TREBLE GSI QUALCOM CIHAZLAR için hazırlamıs olduğum ONE FLASHER yukleme aracını sunuyorum. bu tool için 3-4 farklı scripten yararlandım. bu tool u hazırlamaktaki amacım cihaza ozel rom hazırlamaktansa sadece gerekli dosyaları araç içine atıp flashlama işlemlerini hızlandırmak. ayrıca tum hazırlama ve yukleme işlemlerinde kullanabileceğimiz ONE TEAM ekibimizin hazırlamış olduğu ONE DUMPER - ONE TEAM IMG TOOL gibi bir kaç aracı da tool içerisine ekledim maksat ihtiyacımız olan araçlar bir arada olsun. ben aracı birkaç kez denedim bi sorun görünmüyor yinede bi sorunla karşılaşırsanız konu altından veya TELEGRAM adresinden bana ulaşabilirsiniz. araç geliştirmeye açıktır ne yaptığımı ve script içindeki kodları görmeniz için TELEGRAM adresinde ONE FLASHER.bat dosyasını verdim zamanla aracı geliştirip 40 50 işleme çıkartıp daha iyi duruma getirebiliriz. anlatımda uygulamada veya araçta kimi eksiklikler olabilir o yuzden şimdiden kusura bakmayın. ama işinize yarayacaktır bu araç diye düşünüyorum. geri dönüşlerinizi bekliyorum güle güle kullanın.

Kurulum esnasında yaşanılacak sorunlardan ben ve forumandroid sitesi sorumlu deildir ne yaptıgını bilen konuya hakim arkadaşlar aracı kullansınlar lutfen.

İndirdiğiniz Zip Dosyasını 7zip Proğramı İle Klasöre Çıkartınız

ONE FLASHER.exe Dosyasını Çalıştırınız.

Cihaz >Ayarlar>Sistem > Telefon Hakkında> derleme numarasına 7 kez basarak geliştirici seçeneklerini açın oem klidi ve usb hata ayıklama
modunu aktive edin..

Cihazınızı ''adb reboot bootloader'' Komutuyla veya "Ses kısma+Güç Tuşu"na birlikte basarak bootloader moduna alın

TOOL içindeki OEM KiLİDİ AÇ VEYA KAPAT BÖLÜMÜNÜ ONAYLAYIN.

Diver sürücü yüklemesi yapmadıysanız ADB FASTBOOT DRIVER , QFIL EDL USB DRIVER
seçeneklerinden sürücü yükleyin

stock rom için dumper ve img tool ile hazırlamiş oldugunuz flashlanacak dosyalarınızı images klasöründe cihazınıza uygun single dual veya a only klasorlerinde mevcut png dosyalarında belirtildiği gibi yerleştiriniz

benzer şekilde diğer imajlarınızı da images klasorunde mevcut ilgili klasorlere atmanız gerekiyor

daha sonra yükleme bölümünlerinden seçiminizi yaparak işlemlerinizi
gerçekleştirebilirsiniz.

DOWNLOAD: ONE FLASHER
TELEGRAM: https://t.me/oneflasher
ZİP SİFRE: RELOADED

KiNGHaZe

Yorgun bir savaşçı...
Administrator
Premium
Eline sağlık şifre de güzelmiş :troll: