Hoşgeldiniz <3

Forum Android'e kayıt olarak yeni konular açabilecek, açılmış konulara cevap verebilecek ve 50K+ Kayıtlı kullanıcı ile etkileşim kurabileceksiniz.

Şimdi 1 Dakikada Kayıt Ol!

Oreo (Official)Mokee Rom for Crackling

Rom artık offical arkadaslar hayırlı olsun :)
Kurulum:
- İlk defa rom kuracaksanız bir bilgisayar gerekiyor.

İlk defa rom kuracaksanız:
- TWRP recoveryi açın.Gelen ekranda select language bölümünden türkçeyi seçip alttaki oku kaydırın
- Temizle > Veriyi biçimlendir > Gelen ekrana yes yazıp enterlayın.
- Ana ekrana dönüp Yeniden Başlat>Recovery yapın.
- TWRP yeniden açıldığında yeniden dilinizi seçip telefonu bilgisayara bağlayarak rom zipini atın.
- Temizle > Gelişmiş Temizlik > "Dalvik/ART Önbelleği, Sistem, Veri, Önbellek" bölümlerini tikleyip alttaki oku kaydırın.
- Daha sonra ana ekrandan "Yükle"ye girip rom zipinizi seçin ve alttaki oku kaydırın, işlem bittiğinde isteğinize bağlı olarak gapps'i rom gibi flashlayabilir yada sistemi yeniden başlat diyip direkt roma geçebilirsiniz.

Başka bir romdan geçiyorsanız:
- TWRP recoveryi açın
- Temizle > Gelişmiş Temizlik > "Dalvik/ART Önbelleği, Sistem, Veri, Önbellek" bölümlerini tikleyip alttaki oku kaydırın.
- Daha sonra ana ekrandan "Yükle"ye girip rom zipinizi seçin ve alttaki oku kaydırın, işlem bittiğinde isteğinize bağlı olarak gapps'i rom gibi flashlayabilir yada sistemi yeniden başlat diyip direkt roma geçebilirsiniz.

CRACKLİNG MODEM üzerine CRACKLİNG TWRP yi kurup kurulum talimatlarındaki adımları uygulayınız.

Bu içeriği görüntülemek için beğenmelisiniz. Beğendikten sonra sayfayı yenileyiniz.

Son düzenleme:

fzgullu

Froyo
Froyo
Hocam ellerine sağlık, detay anlatımı da eklemişsin süper olmuş.

Merhaba iyi forumlar bu rom için pie çalışmaları var mı acaba? Pie rom denemek istiyorum ama bı taraftan cihaz cokebilir diye yuklemiyorum pie çalışmaları var ise ortalama ne zaman tamamlanır bilgi verirseniz sevinirim? iyi çalışmalar..

trkzmn

Honeycomb
Gingerbread
Ram kullanımı nasıl?
AnTuTu derecelendirmesi yapan var mı?
Pil kullanımı nasıl?
@Hgunduz295 hocam biraz bilgi verebilir misiniz?

romu kurdum açıldı fakat google play hizmetleri sürekli duruyor hatası var :(
Romda boyle bir hata yoktur. Hangi rom olursa olsun Guncel gapps kullanmassaniz o hatayi alirsiniz.
Ve romu ve gappsi kurduktan sonra cihazi yeniden baslatin
Romu kurupta cihazi yeniden baslattiktan sonra gapps kurarsaniz yine ayni hatayi alirsiniz

yapma gözünü seveyim en güncel olanı sitesinden indirdim illa en baştan sona kadar video çekip wpden sana mı atayım aldığım hatayı söylüyorum
Ustteki yorumumu soyle duzgunce oku bakiyim hadi :D
Gozunu seviyimi falani yok kullandim o romu 2 haftadan fazla bi sure kullandim bu hata yok sorunun sende oldugu yuzde 1500