• Forumda özel mesajlaşmalar kapalıdır. İstek, öneri, şikayet durumunda buraya konu açabilirsiniz.

Nougat [OFFICIAL] DotOS v1.2 for General Mobile 4G [OMS]

Forum Android

Emektar
Emektar  

Merhaba arkadaşlar.

General Mobile 4G cihazı için @FuryLions tarafından resmi olarak verilen DotOS Rom'un 1.2 sürümünü tanıtacağım.

Rom LineageOS tabanlıdır. Arayüz olarak bir çok özelleştirme ve OxygenOS gibi arayüzlerden bildirim penceresi gibi hoş yerleri barındırıyor.

Ocak Güvenlik yaması üzerine paketlendi.

En güncel Seed kaynaklarından derlenmiştir. (f2fs desteği var. ileride uyumlu twrp gelecek.)

Substratum desteği vardır.

Hatalar :

Hata Bulunmamaktadır.

Kurulum Adımları :

- Seed TWRP recoveryi açın
- Temizle > Gelişmiş Temizlik > "Dalvik/ART Önbelleği, Sistem, Veri, Önbellek" bölümlerini tikleyip alttaki oku kaydırın.
- Daha sonra ana ekrandan "Yükle"ye girip rom zipinizi seçin ve alttaki oku kaydırın, işlem bittiğinde isteğinize bağlı olarak gapps'i rom gibi flashlayabilir yada sistemi yeniden başlat diyip direkt roma geçebilirsiniz.

Ekran Görüntüleri :
Görüntüler eskidir. Yakında yenilenecek..
1513437631601.png1513437655127.png1513437678270.png1513437701822.png1513437899576.png

İndirme Linki :

Teşekkürler :

@FuryLions

Moderatör tarafında düzenlendi:

Rynos

Eclair
Üye
Kendi müzik uygulaması var. Boşuna GM Müzik uygulamasını yüklemeyin.

D

DerinDarbe

ellerinize sağlık teşekkürler,bunun oreo sürümüde gelir mi ? son olarak özelleştirme yerleri türkçe mi ?

onurbbr

Ice Cream Sandwich
Android Üye
Üye
Ellerine sağlık @Hybriss". @"Quicksilver den derlemesini istemiştim. Hep bu romu OxygenOS romuna benzetmişimdir. Zenfone Maxta ayarlar bugu vardı. Bunda var mı? Ayarlar uygulamasında soldan ayarlar bölümünü çektiğimizde kasıyordu.

Kadri94

Donut
Üye
Hope for a crackling x64 release wish to use foxy kernel ? will test and report anything. On 1.0 it has many force close bugs....

Tribbiani

Lollipop
Android Üye
Üye
Elinize sağlık, güzel akıcı bir romdur, farklı animasyonları da cabası.

Grinch

∞ One Team ∞ is back !
Moderatör  
Rom açılmyor wileyfox swift yazısında kalıyor
Yeni çıkan seed romları ile birlikte seed modem kullanılması gerekmektedir. Stock rom yüklediğinizde yüklü olan modem paketini değiştirmemeniz yani crackling modem paketini kurmamanız gerekmektedir.

honor

Cupcake
Üye
Merhaba, Rom için teşekkürler. 28 Nisandan beri kullanıyorum.

Bir sorunum var. Bugün ayarlar > güvenlik içnde bulunan quick unlock özelliğini aktif ettim. Açıklama ingilizce olduğu için dikkate almadım. Şifrem 4 haneden fazla olduğu için cihazı açamamaya başladım.
Ardından bu forumda bulunan bir konudan yola çıkarak XXXX.password(s).key ve XXXX.patern.key isimli iki dosya sildim ve kilit ekranı sorunu çözdüm.

Şimdi tekrar şifre koymak için ilgili ayara geldiğimde şifre yok görünüyor. değiştirmek için girdiğim zaman bana şifremi girmemi istiyor. Ne girersem gireyim ayarlar uygulaması yanıt vermiyor diyip kapanıyor. Ne yapabilirim, bilginiz var mı acaba?

Ek olarak ingilizce kalan yerler ne zaman çevrilir? Ve ses tuşları ile uyandırma ayarını bulamadım, yok mu?

Forum Android

Emektar
Emektar  
Merhaba, Rom için teşekkürler. 28 Nisandan beri kullanıyorum.

Bir sorunum var. Bugün ayarlar > güvenlik içnde bulunan quick unlock özelliğini aktif ettim. Açıklama ingilizce olduğu için dikkate almadım. Şifrem 4 haneden fazla olduğu için cihazı açamamaya başladım.
Ardından bu forumda bulunan bir konudan yola çıkarak XXXX.password(s).key ve XXXX.patern.key isimli iki dosya sildim ve kilit ekranı sorunu çözdüm.

Şimdi tekrar şifre koymak için ilgili ayara geldiğimde şifre yok görünüyor. değiştirmek için girdiğim zaman bana şifremi girmemi istiyor. Ne girersem gireyim ayarlar uygulaması yanıt vermiyor diyip kapanıyor. Ne yapabilirim, bilginiz var mı acaba?

Ek olarak ingilizce kalan yerler ne zaman çevrilir? Ve ses tuşları ile uyandırma ayarını bulamadım, yok mu?
Romu ve gappsi yeniden kurun.

HTML

Üst Alt